امروز : پنج شنبه, 29 شهریور 1397
    ads    das    dsad    
:::

رویای پوچ ترامپ / ورک شاپ یک روزه خانه کاریکاتور کرمانشاه

__________________________________________


در سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی کارتونیست های کرمانشاه و کردستان "رویاهای پوچ ترامپ" را بر هم می زنند

خانه کارتون حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمانشاه با همکاری خانه کاریکاتور حوزه هنری استان کردستان و ایلام ورک شاپ و کارگاه آموزشی "رویاهای پوچ ترامپ" را در روز سیزدهم آبان همزمان با سالروز تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره)، تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه و روز دانش آموز در نگارستان سوره حوزه هنری کرمانشاه برگزار میکند. 

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری کرمانشاه، امین مرادی رئیس حوزه هنری کرمانشاه در این باره گفت: این ورک شاپ جهت تعامل هرچه بیشتر هنرمندان سه استان و با هدف مقابله ی نرم با هجمه های دشمنان و به منظور بیان خطرات استکبار برای جهان با زبان بین المللی هنر برنامه ریزی شده است.

مرادی در ادامه تصریح کرد: در این برنامه ی یک روزه، هنرمندان به موضوعاتی تحت عنوان: رویاهای پوچ ترامپ، دموکراسی آمریکایی، حقوق بشر آمریکایی، نقش مرزبانان و سبزقامتان سپاه پاسداران در محافظت از مرزهای جمهوری اسلامی و امنیت پایدار کشور و منطقه در آثار خود می پردازند.

رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در پایان بر اساس نظر هیئت  داوران به نفرات اول تا سوم و  2 اثر برگزیده، جوایزی اهداء خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد: آثار هنرمندان شرکت کننده پس از اهداء جوایز به نفرات برتر به صورت نمایشگاه گروهی در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت. 

از علاقمندان به این رشته هنری دعوت می شود جهت شرکت در این کارگاه در 11 آبانماه سالجاری جهت ثبت نام به خانه کاریکاتور حوزه هنری استان کرمانشاه مراجعه نمایند.  

 

.............................................................

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

.

 

logo-samandehi