امروز : چهارشنبه, 23 آبان 1397
    ads    das    dsad    
:::

برگزیدگان نهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور حوزه هنری خراسان شمالی - بجنورد «روزی حلال» معرفی شدند

_________________________________________

بخش کارتون:

جابر اسدی از تبریز، طاهر شعبانی از همدان و مهناز یزدانی از اصفهان به‌عنوان نفرات اول تا سوم بخش کارتون نهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور حوزه هنری خراسان شمالی معرفی کرد.

همچنین در این بخش سجاد رافعی از اهواز، مجتبی فیضی از فولادشهر، محمود نظری از همدان، محمدحسین اکبری از جهرم، محمد افلاک از کرج، مجاهده پورشمسیان از کرج، ناهید مقصودی از کرج، پویا عبدلی از کرمانشاه، سامان احمدی از کرمانشاه و رضا حمیدی مطلق از سمنان به‌عنوان هنرمندان شایسته تقدیر معرفی شدند.

افزون بر این حامد مرتضوی جایزه دبیرخانه را از آن خود کرد.

 

بخش کاریکاتور:

داوود هوشمند از قوچان، عقیل رستگاری از آشخانه و سامان ترابی از اهواز به‌ عنوان نفرات اول تا سوم این بخش معرفی کرد.

همچنین در این بخش ابوالقاسم طهانیان از برازجان، عارف نیازی از کرمانشاه و نادر رحمانی از مازندران به‌عنوان نفرات شایسته تقدیر معرفی شدند.

افزون بر این سید تقی رضایی جایزه دبیرخانه را از آن خود کرد.

تجلیل از استاد جواد علیزاده پیشکسوت کارتون و کاریکاتور ایران نیز بخشی از آئین اختتامیه جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور خراسان شمالی بود.

 

 

بخش کارتون

موضوع: روزی حلال

jaber asadi9

نفر اول: جابر اسدی / تبریز

 

taher shabani9

نفر دوم: طاهر شعبانی / همدان

 

mahnaz yazdani9

نفر سوم: مهناز یزدانی / اصفهان

 

 

تقدیری ها:

sajad rafei9

سجاد رافعی / اهواز

 

mojtaba feizi9

مجتبی فیضی / فولاد شهر

 

mahmod nazari9

محمود نظری / همدان

 

mohamadhosein akbari9

محمد حسین اکبری / جهرم

 

mohamad aflak9

محمد افلاک / کرج

 

mojahede poorshamsian9

مجاهده پورشمسیان / کرج

 

nahid maqsidi9

ناهید مقصودی / کرج

 

pooya abdoli9

پویا عبدلی / کرمانشاه

 

saman ahmadi9

سامان احمدی / کرمانشاه

 

reza hamidi9

رضا حمیدی مطلق / سمنان

 

hamed mortazavi9

حامد مرتضوی علوی / بجنورد / تقدیر دبیرخانه

 

 

بخش کاریکاتور

موضوع: چهره استاد جواد علیزاده

 

davod hoshmand9

نفر اول : داود هوشمند / قوچان

 

aqil rastegari9

نفر دوم: عقیل رستگاری / آشخانه

 

saman torabi9

نفر سوم: سامان ترابی / اهواز

 

تقدیری ها

aref niazi9

عارف نیازی / کرمانشاه

 

nader rahmani9

نادر رحمانی / شهسوار

 

abolghasem tahanian9

ابوالقاسم طهانیان / برازجان

 

taqi rezai9

سید تقی رضایی / بجنورد / تقدیر دبیرخانه

 

 

برای مشاهده ی گزارش تصویری اختتامیه جشنواره اینجا را کلیک کنید

 

 .............................................................

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

.

11chelegi 

logo-samandehi