امروز : شنبه, 09 بهمن 1400

= = = = = 1400/11/08 = = = = فینالیست های  مسابقه بین المللی کارتون بورسا / ترکیه 2021

= 1400/11/08 =

فینالیست های  مسابقه بین المللی کارتون بورسا / ترکیه 2021

_________________________________________

منتخبین کارتون

1 Abdulameer ALREKABI IRAK/IRAQ

2 Abdullah Ahmed Al IMRAN SUUDİ ARABİSTAN/SUUDI ARABIA

3 Agus HARSANTA ENDONEZYA/INDONESIA

4 Agus WIDODO ENDONEZYA/INDONESIA

5 Ahmet Reza SOHRABI IRAN/IRAN

6 Ahmet ESMER TÜRKİYE/TURKEY

7 Ahmet ÖZTÜRKLEVENT TÜRKİYE/TURKEY

8 Akif KÖKÇE TÜRKİYE/TURKEY

9 Alexander DUBOVSKY UKRAYNA/UKRAIN

10 Alexander SHMIDT RUSYA/RUSSIA

11 Ali MIRAEE IRAN/IRAN

12 Ali SHAFEI IRAN/IRAN

13 Ali ŞUR TÜRKİYE/TURKEY

14 Ali ŞUR TÜRKİYE/TURKEY

15 Aliyeh MAZAHERİ IRAN/IRAN

16 Alper BULUT TÜRKİYE/TURKEY

17 Ameen ALBARAH SUUDİ ARABİSTAN/SAUDI ARABIA

18 Anas LAKKIS LÜBNAN/LEBANON

19 Anatoliy STANKULOV BULGARİSTAN/BULGARIA

20 Andrea PECCHIA İTALYA/ITALY

21 Angel Ramiro Zapata MORA KOLOMBİYA/COLOMBIA

22 Arif SUTRISTANTO ENDONEZYA/INDONESIA

23 Aşkın AYRANCIOĞLU TÜRKİYE/TURKEY

24 Ayat NADERI IRAN/IRAN

25 Ba BILIG ÇİN/CHINA

26 Bahram ARJMANDNIA IRAN/IRAN

27 Borislav Stankovic STABOR SIRBİSTAN/SERBIA

28 C. B. Shibu CHERIAPADATH HİNDİSTAN/INDIA

29 Cemalettin GÜZELOĞLU TÜRKİYE/TURKEY

30 Cenk ALPARSLAN TÜRKİYE/TURKEY

31 Constantin PAVEL ROMANYA/ROMANIA

32 Constantin SUNNERBERG BELÇİKA/BELGIUM

33 Corne SANTIAGO ARJANTİN/ARGENTINA

34 Damir NOVAK HIRVATİSTAN/CROATIA

35 Damir NOVAK HIRVATİSTAN/CROATIA

36 David VELA İSPANYA/SPAIN

37 Elham Khalili MEHR IRAN/IRAN

38 Emrah ARIKAN TÜRKİYE/TURKEY

39 Emre YILMAZ TÜRKİYE/TURKEY

40 Engin SELÇUK TÜRKİYE/TURKEY

41 Ernesto Anibal MOYANO ARJANTİN/ARGENTINA

42 Fadi Abou HASSAN NORVEÇ/NORWAY

43 Fakhredin Dost MOHAMAD IRAN/IRAN

44 Faruk SOYARAT TÜRKİYE/TURKEY

45 Felipe Galindo FEGGO ABD/USA

46 Fethi Gürcan MERMERTAŞ TÜRKİYE/TURKEY

47 Friedrich TASSER İTALYA/ITALY

48 Gabriel LOPEZ MEKSİKA/MEXICO

49 Goran CELICANIN SIRBİSTAN/SERBIA

50 Hadi LAGZİYAN IRAN/IRAN

51 Hamed Mortazavi ALAVI IRAN/IRAN

52 Hamid SOUFI IRAN/IRAN

53 Hasan CEYLAN TÜRKİYE/TURKEY

54 Hikmet ÇİL TÜRKİYE/TURKEY

55 Hossein NAGHIB IRAN/IRAN

56 Hule HANUSIC AVUSTURYA/AUSTRIA

57 Hüseyin ÇAKMAK KKTC/CYPRUS

58 Igor LUKYANCHENKO UKRAYNA/UKRAIN

59 Igor SMIRNOV RUSYA/RUSSIA

60 Igor SMIRNOV RUSYA/RUSSIA

61 Igor VARTCHENKO KIBRIS/CYPRUS

63 Ivailo TSVETKOV BULGARİSTAN/BULGARIA

64 Ivan LAZAREVIC SIRBİSTAN/SERBIA

65 Izabela KOWALSKA-WIECZO POLONYA/POLAND

66 Jordan Pop ILIEV MAKEDONYA/MECEDONIA

67 Juan Gabriel BENAVIDES İSPANYA/SPAIN

68 Jugoslav VLAHOVIC SIRBİSTAN/SERBIA

69 Keyvan SHAHSAVARI IRAN/IRAN

70 Klaus PITTER AVUSTURYA/AUSTRIA

71 Konstantin KAZANCHEV UKRAYNA/UKRAIN

72 Leonid STOROZHUK UKRAYNA/UKRAIN

73 Luc VERNIMMEN BELÇİKA/BELGIUM

74 Luka LAGATOR KARADAĞ/MONTENEGRO

75 M. Mayevsky MISHA UKRAYNA/UKRAIN

76 Mahboobeh PAKDEL IRAN/IRAN

77 Mahnaz YAZDANI IRAN/IRAN

78 Makhmudjon ESHONKULOV ÖZBEKİSTAN/UZBEKISTAN

79 Manoj CHOPRA HİNDİSTAN/INDIA

80 Marcin BONDAROWICZ POLONYA/POLAND

81 Marcin BONDAROWICZ POLONYA/POLAND

82 Marian AVRAMESCU ROMANYA/ROMANIA

83 Mehdi AZIZI IRAN/IRAN

84 Mehdi AZIZI IRAN/IRAN

85 Mehmet ATAMER TÜRKİYE/TURKEY

86 Mete AĞAOĞLU TÜRKİYE/TURKEY

87 Michel Moro GOMEZ KÜBA/CUBA

88 Miro GEORIJEVSKI MAKEDONYA/MECEDONIA

89 Miroslav JAKOVLJEV SIRBİSTAN/SERBIA

90 Musa GÜMÜŞ TÜRKİYE/TURKEY

91 Musa KAYRA KKTC/CYPRUS

92 Mümin BAYRAM TÜRKİYE/TURKEY

93 Mümin DURMAZ TÜRKİYE/TURKEY

94 Nahid ZAMANI IRAN/IRAN

95 Nikola LISTES HIRVATİSTAN/CROATIA

96 Oğuz GÜREL TÜRKİYE/TURKEY

97 Oğuzhan ÇİFTÇİ TÜRKİYE/TURKEY

98 Oleg DERGACHOV FRANSA/FRANCE

99 Oleg GUTSOL UKRAYNA/UKRAIN

100 Olga GÜLER TÜRKİYE/TURKEY

101 Osman Güral SUROĞLU TÜRKİYE/TURKEY

102 Ömer ÇAM TÜRKİYE/TURKEY

103 Önder ÖNERBAY TÜRKİYE/TURKEY

104 Pavel MATUSKA ÇEKYA/CZECH REPUBLIC

105 Raed KHALIL BELÇİKA/BELGIUM

106 Raimundo Rucke Santos SOUZA BREZİLYA/BRASIL

107 Raşit YAKALI TÜRKİYE/TURKEY

108 Roman PESHKOV RUSYA/RUSSIA

109 Saeed SADEGHI IRAN/IRAN

110 Seyit SAATÇİ TÜRKİYE/TURKEY

111 Seyran CAFERLİ AZERBAYCAN/AZERBAIJAN

112 Silvano MELLO BREZİLYA/BRASIL

113 Stefaan PROVJIN BELÇİKA/BELGIUM

114 Şevket YALAZ TÜRKİYE/TURKEY

115 Tayebe Khalili MEHR IRAN/IRAN

116 Tommy THOMDEAN ENDONEZYA/INDONESIA

117 Toso BORKOVIC SIRBİSTAN/SERBIA

118 Tsocho PEEV BULGARİSTAN/BULGARIA

119 Valentin DRUZHININ RUSYA/RUSSIA

120 Valentin GEORGIEV BULGARİSTAN/BULGARIA

121 Valeri ALEXANDROV BULGARİSTAN/BULGARIA

122 Veselin ZIDAROV BULGARİSTAN/BULGARIA

123 Victor CRUDU MOLDOVA/MOLDOVA

124 Vladimir KAZANEVSKY UKRAYNA/UKRAIN

125 Zehra Nur İNCİ TÜRKİYE/TURKEY

126 Zygmunt ZARADKIEWICZ POLONYA/POLAND

 

منتخبین کاریکاتور

1 Almo KAMERUN/CAMEROON

2 Anas LAKKIS LÜBNAN/LEBANON

3 Angel Ramiro Zapata MORA KOLOMBİYA/COLOMBIA

4 Antonio D'Agostino FILHO BREZİLYA/BRASIL

5 Aqil RASTEGARI IRAN/IRAN

6 B. G. GUJJARAPPA HİNDİSTAN/INDIA

7 B. G. GUJJARAPPA HİNDİSTAN/INDIA

8 Birol ÇÜN TÜRKİYE/TURKEY

9 Camilo TRIANA KOLOMBİYA/COLOMBIA

10 Carlos CUNHA BREZİLYA/BRASIL

11 Carlos Monteso GARCIA İSPANYA/SPAIN

12 Cemalettin GÜZELOĞLU TÜRKİYE/TURKEY

13 Cemil SAFİTÜRK TÜRKİYE/TURKEY

14 Clayton Ramos RABELO BREZİLYA/BRASIL

15 Daniel SAHADE JAPONYA/JAPAN

16 Darko DRLJEVIC KARADAĞ/MONTENEGRO

17 Dedy RONGGO ENDONEZYA/INDONESIA

18 Delaram KHODAEI IRAN/IRAN

19 Doğukan SOYKAN TÜRKİYE/TURKEY

20 Dragan STOJANOVIC SIRBİSTAN/SERBIA

21 Dubravka BODULIC HIRVATİSTAN/CROATIA

22 E. Yaşar BABALIK TÜRKİYE/TURKEY

23 Erico de Oliveira Junqueira AYRES BREZİLYA/BRASIL

24 Erkin ERGİN TÜRKİYE/TURKEY

25 Fatemeh NAZARDOKHT IRAN/IRAN

26 Fatih AKSULAR TÜRKİYE/TURKEY

27 Gabriel LOPEZ MEKSİKA/MEXİCO

28 Gamika PREMARATHNE SRİ LANKA/SRİ LANKA

29 Giselle ESCANDON KOLOMBİYA/COLOMBIA

30 Gökhan SAV TÜRKİYE/TURKEY

31 Hakan ARSLAN TÜRKİYE/TURKEY

32 Hakan İNCİ TÜRKİYE/TURKEY

33 Hamid GHALIJARI IRAN/IRAN

34 Hasan GÜMÜŞ TÜRKİYE/TURKEY

35 Hasan GÜRPINAR TÜRKİYE/TURKEY

36 Helmut JACEK ALMANYA/GERMANY

37 Hossein ESKANDERY ALMANYA/GERMANY

38 Huang RONGHAI ÇİN/CHINA

39 İbrahim ÖZTÜRK TÜRKİYE/TURKEY

40 Ivailo TSVETKOV BULGARİSTAN/BULGARIA

41 Jalil SABERI IRAN/IRAN

42 Javier Zorrilla BERGANZA İSPANYA/SPAIN

43 Jiri SRNA ÇEKYA/CZECH REPUBLIC

44 Jose Brito e SILVA BREZİLYA/BRASIL

45 Kamran SOKHANPARDAZ IRAN/IRAN

46 Lezgin KANAT TÜRKİYE/TURKEY

47 Luis Demetrio CALVO KOSTA RİKA/COSTA RICA

48 Lütfü ÇAKIN TÜRKİYE/TURKEY

49 Mahdieh MADANDAR IRAN/IRAN

50 Makmun KARIMING ENDONEZYA/INDONESIA

51 Macelo Yukio Goto MRK BREZİLYA/BRASIL

52 Marco D'Agostino İTALYA/ITALY

53 Marek MOSOR POLONYA/POLAND

54 Marian AVRAMESCU ROMANYA/ROMANIA

55 Mehmet Ali GÜNEŞ TÜRKİYE/TURKEY

56 Melika VISME IRAN/IRAN

57 Musa KAYRA KKTC/CYPRUS

58 Musa KEKLİK TÜRKİYE/TURKEY

59 Mustafa KURMALI TÜRKİYE/TURKEY

60 Mustafa YILDIZ TÜRKİYE/TURKEY

61 Mümin DURMAZ TÜRKİYE/TURKEY

62 Mümin DURMAZ TÜRKİYE/TURKEY

63 Nurullah ŞİMŞEK TÜRKİYE/TURKEY

64 Oktay BİNGÖL TÜRKİYE/TURKEY

65 Oleg DERGACHOV FRANSA

66 Oleg DERGACHOV FRANSA

67 Omar Alberto Figueroa TURCIOS İSPANYA/SPAIN

68 Omar Seddek MOSTAFA MISIR/EGYPT

69 Omar ZEVALLOS PERU/PERU

70 Onur OKTAY TÜRKİYE/TURKEY

71 Onur OKTAY TÜRKİYE/TURKEY

72 Osman Güral SUROĞLU TÜRKİYE/TURKEY

73 Ömer ÇAM TÜRKİYE/TURKEY

74 Önder ÖNERBAY TÜRKİYE/TURKEY

75 P. L. Varchaswi PUTCHA HİNDİSTAN/INDIA

76 P. L. Varchaswi PUTCHA HİNDİSTAN/INDIA

77 Pal LEPHAFT SIRBİSTAN/SERBIA

78 Paulo PINTO PORTEKİZ/PORTUGAL

79 Payam VAFATABAR IRAN/IRAN

80 Raghupathi RAO HİNDİSTAN/INDIA

81 Raimundo Rucke Santos SOUZA BREZİLYA/BRASIL

82 Ramazan ÖZÇELİK TÜRKİYE/TURKEY

83 Ramin KHORSANDI IRAN/IRAN

84 Refik TİNİŞ TÜRKİYE/TURKEY

85 Reyhan UYDACI TÜRKİYE/TURKEY

86 Reyhan UYDACI TÜRKİYE/TURKEY

87 Romeu CRUZ PORTEKİZ/PORTUGAL

88 Saber TAHANI IRAN/IRAN

89 Sadık PALA TÜRKİYE/TURKEY

90 Shankar PAMARTHY HİNDİSTAN/INDIA

91 Silvano MELLO BREZİLYA/BRASIL

92 Sinem Irmak DEMİR TÜRKİYE/TURKEY

93 Stefaan PROVIJN BELÇİKA/BELGIUM

94 Şevket YALAZ TÜRKİYE/TURKEY

95 Turan İYİGÜN TÜRKİYE/TURKEY

96 Valentin GEORGIEV BULGARİSTAN/BULGARIA

97 Walter TOSCANO PERU/PERU

98 Zeynep ÖZCAN TÜRKİYE/TURKEY

99 Zülküf ABA TÜRKİYE/TURKEY

 

منتخبین جوانان

1 Ada SARNIC TÜRKİYE/TURKEY

2 Adahan ERÖTCÜ TÜRKİYE/TURKEY

3 Adahan ERÖTCÜ TÜRKİYE/TURKEY

4 Akarshana M GARADIMANI HİNDİSTAN/INDIA

5 Aleyna SEDEF TÜRKİYE/TURKEY

6 Alireza RADFARNIA IRAN/IRAN

7 Alya Duru YILMAZ TÜRKİYE/TURKEY

8 Aslı BEYKAL TÜRKİYE/TURKEY

9 Beyza ÖZTÜRK TÜRKİYE/TURKEY

10 Bilge ERSOY TÜRKİYE/TURKEY

11 Bora ÇALLIOĞLU TÜRKİYE/TURKEY

12 Canan Ezgi AYAN TÜRKİYE/TURKEY

13 Caner ÇAKIR TÜRKİYE/TURKEY

14 Alireza RADFARNIA IRAN/IRAN

15 Simge VATANSEVER TÜRKİYE/TURKEY

16 Deniz Ece UZUN TÜRKİYE/TURKEY

17 Deniz Nur AKTAŞ TÜRKİYE/TURKEY

18 Didar Aşkın AYRANCIOĞLU TÜRKİYE/TURKEY

19 Dzhonbekova MALIKA SIRBİSTAN/SERBIA

20 Eda Nur SANDAL TÜRKİYE/TURKEY

21 Efe ŞAHLANAN TÜRKİYE/TURKEY

22 Elif Berra EROL TÜRKİYE/TURKEY

23 Emelyanova MAYA SIRBİSTAN/SERBIA

24 Emir ÜN TÜRKİYE/TURKEY

25 Erencan ZENGİN TÜRKİYE/TURKEY

26 Eylül AYDOĞDU TÜRKİYE/TURKEY

27 Fırat KILINÇ TÜRKİYE/TURKEY

28 Furkan AYTUR TÜRKİYE/TURKEY

29 Gorokhova VARVARA SIRBİSTAN/SERBIA

30 Gökalp ÇINAR TÜRKİYE/TURKEY

31 Guryanov ANDREY SIRBİSTAN/SERBIA

32 Gültaze Güneş YILMAZ TÜRKİYE/TURKEY

33 Helia PANAH IRAN/IRAN

34 Helmasadat KARIMI IRAN/IRAN

35 İklima Su BAYANER TÜRKİYE/TURKEY

36 İlknur İrem BALCI TÜRKİYE/TURKEY

37 İnanç Efe ÇINAR TÜRKİYE/TURKEY

38 Iva DUNJIC SIRBİSTAN/SERBIA

39 Kaan Zeki TABAKLI TÜRKİYE/TURKEY

40 Kaya ODAK TÜRKİYE/TURKEY

41 Kezban Ravza MADEN TÜRKİYE/TURKEY

42 Kiraz PAYLAŞ TÜRKİYE/TURKEY

43 Maya KHALIL BELÇİKA/BELGIUM

44 Mete İLHANLAR TÜRKİYE/TURKEY

45 Minel AZRAKÖSE TÜRKİYE/TURKEY

46 Mohammad Mahan MOLLAZADEH IRAN/IRAN

47 Nikola GOLUBOVIC SIRBİSTAN/SERBIA

48 Nikola GOLUBOVIC SIRBİSTAN/SERBIA

49 Ognjen STOJANOVIC SIRBİSTAN/SERBIA

50 Ognjen STOJANOVIC SIRBİSTAN/SERBIA

51 Rüzgar GÖKBUDAK TÜRKİYE/TURKEY

52 Sayfutdinova YAZILYA SIRBİSTAN/SERBIA

53 Selen Gökçen ÖZMEN TÜRKİYE/TURKEY

54 Simge ÇORUMLU TÜRKİYE/TURKEY

55 Sinem BULUT TÜRKİYE/TURKEY

56 Sudenur KÜÇÜKBAŞ TÜRKİYE/TURKEY

57 Ümmühan Zeynep AKYÜREK TÜRKİYE/TURKEY

58 Viktoria GURKOVA BULGARİSTAN/BULGARIA

59 Yaren EKER TÜRKİYE/TURKEY

60 Yuhan ZHENG ÇİN/CHINA

61 Zeynep ÇORUMLU TÜRKİYE/TURKEY

62 Zeynep Nazlı KÖSEBEY TÜRKİYE/TURKEY

63 Zeynep Nur ÖZDEMİRBAŞ TÜRKİYE/TURKEY

64 Zeynep Selda GÜLDEŞ TÜRKİYE/TURKEY

 

برای دیدن گالری کارتون های منتخب اینجا را کلیک کنید

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

= = = = = 1400/11/07 = = = = بیست و هفتمین مسابقه بین المللی کارتون ZAGREB / 2022

= 1400/11/07 =

بیست و هفتمین مسابقه بین المللی کارتون ZAGREB / 2022

_________________________________________

موضوع:
واترپلو

 

مقررات:

- شرکت برای تمامی هنرمندان بالای 18 سال بدون در نظر گرفتن ملیت، جنسیت و حرفه آزاد است

-آثار اصل و دیجیتال پذیرفته می شود

-آثار دیجیتال باید به امضای هنرمند برسد

- اندازه آثار حداقل A4 و حداکثر A3

 -درج مشخصات هنرمند بر روی پشت آثار ارسالی الزامی است

-تعداد آثار ارسالی 3 اثر است

-آثار نباید قبلا برنده جایزه ای شده باشند

-آثار به صورت الکترونیکی ، اندازه A4 ،300 dpi ، jpeg نیز قابل قبول است

-اندازه ورودی ها با فرمت A4 یا A3 

- حداکثر 3 مگابایت برای یک کار دیجیتالی

- آثار ارسالی می‌توانند سیاه و سفید یا رنگی باشند

نام کار دیجیتال: name.surname.country.number

 

جوايز:

جایزه اول : 1000 یورو

جایزه دوم :500 یورو

جایزه سوم : 300 یورو

 

مهلت ارسال آثار:
9 ارديبهشت 1401

 

آدرس ارسال آثار :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

HRVATSKO DRUŠTVO KARIKATURISTA

SAVSKA CESTA 100

10000 ZAGREB, CROATIA

 

برای دریافت فرم مسابقه اینجا را کلیک کنید

 

منبع

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

= = = = = 1400/11/04 = = = = گالری دوسالانه بین‌المللی نقاشی‌های طنز Jonzac / فرانسه

= 1400/11/04 =

گالری دوسالانه بین‌المللی نقاشی‌های طنز Jonzac / فرانسه

_________________________________________

 

برای دیدن گالری اینجا را کلیک کنید

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

= = = = = 1400/11/04 = = = = برندگان و کاتالوگ بیست و پنجمین جشنواره کارتون فکس برای صلح faxforpeace ایتالیا / 2021

= 1400/11/04 =

برندگان و کاتالوگ بیست و پنجمین جشنواره کارتون فکس برای صلح faxforpeace ایتالیا / 2021

_________________________________________

 

برای دیدن برندگان و کاتالوگ اینجا را کلیک کنید

 

مجله ی کارتون موفقیت کارتونیست های برنده ایرانی را به ایشان تبریک می گوید

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

.

radiosite11chelegi

ایران کارتونتبریز تونشیرین طنز