امروز : چهارشنبه, 28 مهر 1400

shahre-hoshmand         

= = = = = 1400/06/26 = = = = آلبوم بیست و هشتمین جشنواره بین المللی کارتون Calicomix کلمبیا / 2021

= 1400/06/26 =

آلبوم بیست و هشتمین جشنواره بین المللی کارتون Calicomix کلمبیا / 2021

_________________________________________

 

برای دیدن آلبوم اینجا را کلیک کنید

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

= = = = = 1400/06/25 = = = = برندگان بیست و نهمین جشنواره بین المللی کارتون Andromeda ایتالیا / 2021

= 1400/06/25 =

برندگان بیست و نهمین جشنواره بین المللی کارتون Andromeda ایتالیا / 2021

_________________________________________

FIRST PRIZE

Carlos David Fuentes (Cuba)

 

SECOND PRIZE

Tošo Borkovic (Serbia)

 

THIRD PRIZE

Sergei Belozerov (Russia)

 

 

SPECIAL MENTIONS

Brady Izquierdo (Cuba)

 

Davide Weber (Italy)

 

Hilal Özcan (Turkey)

 

Javier Cubero Torres (Cuba)

 

Konstantin Kazanchev (Ukraine)

 

Shmidt Alexander (Russia)

 

Tom Thomdean (Indonesia)

------

 

COMICS

FIRST PRIZE:Fabrizio Fabbri (Italy)

SPECIAL MENTIONS

Athos Careghi (Italy)

Jean Loïc Bélom (France)

Rick McKee (United States)

 

Selected:

Cartoon

Budi Pujino (Indonesia)

Christian Dittrich (Austria)

Cristian Stenico (Italy)

Ehsan Cheraghi Iranshahi (Iran)

Giuseppe Mangini (Italy)

Ivan Santiago (Venezuela)

Monireh Ahmadi (Iran)

Saeed Sadeghi (Iran)

Silvia Detassis (Italy)

Oğuz Demir (Turkey)

Sara Filippi Plotegher (Italy)

 

Satire And Humor

ABOLFAZL Mohtarami (Iran)

Aleksei Kivokurtcev (Russia)

Alessio Atrei (Italy)

Alexandru Bartfeld (Romania)

Alexey Mikhaylusev (Russia)

Alfio Leotta (Italy)

Ali Hakan Alan (Turkey)

Alireza Pakdel (Iran)

Ameen Alhabarah (Saudi Arabia)

Amir Hossein Sadeghian (Iran)

Anatoliy Stankulov (Bulgaria)

Angelo Campaner (Italy)

Anna Formilan (Italy)

Aurel Stefan Alexandrescu (Romania)

Bambang Sulistyo (Indonesia)

Bilig Be (China)

Brady Izquierdo (Cuba)

Benent Oktay (Turkey)

Cai Weidong (China)

Constantin Sunnerberg (Belgium)

Daniel Sahade (Japan)

Darko Drljevic (Montenegro)

Darsono (Indonesia)

David Vela (Spain)

Dmytro Skazhenyk (Ukraine)

Doğan Arslan (Turkey)

Ehsan Ganji (Iran)

Elena Ospina (Colombia)

Emad Salehi (Iran)

Emil Idzikowski (Poland)

Emrah Arýkan (Turkey)

Enrique Pérez (Spain)

Evgeny Samoilov (Ukraine)

Evžen David (Czech Republic)

Fabio Magnasciutti (Italy)

Fethi Gürcan Mermatheraş (Turkey)

Franco Donarelli (Italy)

Gabriele Corvi (Italy)

Giulia Piangiani (Italy)

Hamid Ghalijari (Iran)

Igor Smirnov (Russia)

Javad Takjoo (Iran)

Jean Loïc Bélom (France)

Jitet Kustana (Indonesia)

Keyvan Varesi (Iran)

Lido Counts (Italy)

Lintao Fan (China)

Mahmood Nazari (Iran)

Makhmudjon Eshonkulov (Uzbekistan)

Marco Deangelis (Italy)

Marco Fusi (Italy)

Matteo Paolelli (Italy)

Mehdi Azizi (Iran)

Michela Nanut (Italy)

Mojmir Mihatov (Croatia)

Muammer ulcay (Turkey)

Musa Gumus (Turkey)

Naji Benaji (Morocco)

Nikola Listeš (Croatia)

Nuhsal Isin (Turkey)

Oleg Gutsol (Ukraine)

Oleksiy Kustovsky (Ukraine)

Omar Zevallos (Peru)

Omer Cam (Turkey)

Predrag Srbljanin (Serbia)

Raed Khalil (Belgium)

Rainer Demattio (Germany)

Rick McKee (United States)

Ronaldo Cunha Dias (Brazil)

Ross Thomson (England)

Saeed Sadeghi (Iran)

Salar Eshratkhah (Iran)

Saman Torabi (Iran)

Sergei Semendyaev (Ukraine)

Sergio Tessarolo (Italy)

Shmidt Alexander (Russia)

Sohrab Kheiri (Iran)

Stefaan Provijn (Belgium)

Stefan Haller (Switzerland)

Tošo Borkovic (Serbia)

Vahid Alimohammadi (Iran)

Valentin Druzhinin (Russia)

Valentina Stecchi (Italy)

Vania Casna (Italy)

Viacheslav Shilov (Russia)

Victor Skopintsev (Russia)

Vyacheslav Kaprelyants (Ukraine)

Yeemnis del Toro (Cuba)

Yu Guangdong (China)

Zahra Sabbaghi (Iran)

Zahra Zararpoor (Iran)

 

منبع

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

= = = = = 1400/06/25 = = = = برندگان دهمین جشنواره بین المللی کارتون OLIVE  زیتون قبرس / 2021

= 1400/06/25 =

برندگان دهمین جشنواره بین المللی کارتون OLIVE  زیتون قبرس / 2021

_________________________________________

Grand Prize (Olive Section): Muammer Kotbaş ( Turkey)

 

OLIVE SECTION

First Prize: Mojmir Mihatov ( Croatia)

 

Second Prizes:(*)Silver Olive Statue +

Cyprus Turkish Cartoonists Association Prize (Diploma)

Spiro Radulovic (Sırbistan – Serbia)

 

Second Prizes:(*)Silver Olive Statue +

Cyprus Turkish Cartoonists Association Prize (Diploma)

Vladimir Kazanevsky (Ukrayna – Ukraina)

 

Zeytin Festivali Ödülü (Diploma)

Third Prize: Javier Zorrilla Berganza ( Spain)

 

 

FREE SECTION

First Prize: Aşkın Ayrancıoğlu ( Turkey)

 

Second Prize: Ali Miraee ( Iran)

 

Third Prize: Liu Qiang ( China)

 

OLIVE SECTION – FINALIST PRIZES

Agim Krasniqi (Kosova – Kosovo)

Alexander Dubovsky (Ukrayna – Ukraina)

Ali Miraee (İran – Iran)

Anas El Lakkis (Lübnan – Lebanon)

Arda Kılınç (Türkiye – Turkey)

Aurel Ştefan Alexandrescu (Romanya – Romania)

Ayhan Alkan  (Birleşik Krallık – United Kingdom)

Chiorean Cornel – Marin (Romanya – Romania)

Cival Einstein (Brezilya – Brazil)

Danja Doroshky (Sırbistan – Serbia)

Emilio Guazzone (İtalya – Italia)

Ertuğrul Atasever (Türkiye – Turkey)

Evzen David (Çek – Czech)

Fahriye Çıtaklı (Türkiye – Turkey)

Fatma Ertuğral (Kıbrıs – Cyprus)

Galym Boranbayev (Kazakistan – Kazakhistan)

Gerald Peigneux (Fransa – France)

Gülfidan Özdilek (Türkiye – Turkey)

Halit Kurtulmuş Aytoslu (Türkiye – Turkey)

Hamidreza Mosayebi (İran – Iran)

Imri Musliu (Kosova – Kosovo)

Izabela Kowalska – Wieczorek (Polonya – Poland)

Konstantin Kazanchev (Ukrayna – Ukraina)

Kuznetsov Daniil  (Ukrayna – Ukraina)

Kürşat Zaman (Türkiye – Turkey)

Lazo Sredanovic (Karadağ – Montenegro)

Liu Qiang (Çin – China)

Louis Pol (Avustralya – Australia)

Luc Vernimmen (Belçika – Belgium)

Lütfü Çakın (Türkiye – Turkey)

Marco De Angelis (İtalya – Italia)

Marziyeh Khanizadeh (İran – Iran)

Meret Gylyjov (Türkmenistan – Turkmenistan)

Mustafa Tozakı (Kıbrıs – Cyprus)

Narges Javan Majidi (İran – Iran)

Nicolae Lengher (Romanya – Romania)

Oleksy Kustovsky (Ukrayna – Ukraina)

Osama Hajjaj (Ürdün – Jordan)

Ömer Çam (Türkiye – Turkey)

Ramazan Özçelik (Türkiye – Turkey)

Roman Kubec (Çek – Czech)

Shirin Gholipour (İran – Iran)

Sittipunt Tumying (Tayland – Thailand)

Slobodan Butir (Hırvatistan – Croatia)

Tomas Trunecek (Çek – Czech)

Toso Borkovic (Sırbistan – Serbia)

Vishal V. Shenoy (Hindistan – India)

Yalda Hasheminezhad (İran – Iran)

Zillmann R. Imola (Romanya – Romania)

Zygmunt Zaradkiewicz (Polonya – Poland)

 

FREE SECTION – FINALIST PRIZES

Alexander Dubovsky (Ukrayna – Ukraina)

Ali Hakan Alan (Türkiye – Turkey)

Ali Rastroo (İran – Iran)

Angelo Campaner (İtalya – Italia)

Arsen Gevorgyan (Ermenistan – Armenia)

Barthel Catherine (Lüksemburg – Luxembourg)

Borislav Hegedušić (Hırvatistan – Croatia)

Bossens Philippe (Belçika – Belgium)

Bülent Okutan (Türkiye – Turkey)

Chiorean Cornel – Marin (Romanya – Romania)

Elahe Khoraman (İran – Iran)

Evzen David (Çek – Czech)

Fethi Gürcan Mermertaş (Türkiye – T urkey)

Goran Celicanin (Sırbistan – Serbia)

Grigoris Georgiou (Yunanistan – Greece)

Gülfidan Özdilek (Türkiye – Turkey)

Hamidreza Mosayebi (İran – Iran)

Hasan Omidi (İran – Iran)

Heino Partanen (Finlandiya – Finland)

Husan Sodiqov (Özbekistan – Uzbekistan)

İbrahim Halil Sayan (Türkiye – Turkey)

Jingyan Qi (Çin – China)

Jugoslav Vlahovic (Sırbistan – Serbia)

Juli Sanchis Aguado (İspanya – Spain)

Kemal Özyurt (Türkiye – Turkey)

Leyla Çınar Algül (Kıbrıs – Cyprus)

Louis Pol (Avustralya – Australia)

Luka Lagator (Karadağ – Montenegro)

Makhmud Eshonkulov (Özbekistan – Uzbekistan)

Marco De Angelis (İtalya – Italia)

Marziyeh Khanizadeh (İran – Iran)

 

منبع

 

مجله ی کارتون موفقیت کارتونیست های برنده ایرانی را به ایشان تبریک می گوید

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

= = = = = 1400/06/25 = = = = فینالیست های ششمین مسابقه بین‌المللی کارتون حیوانات – صربستان /2021

= 1400/06/25 =

فینالیست های ششمین مسابقه بین‌المللی کارتون حیوانات – صربستان /2021

_________________________________________

 

برای دیدن گالری اینجا را کلیک کنید

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

.

radiosite11chelegi

ایران کارتونتبریز تونشیرین طنز