امروز : چهارشنبه, 28 مهر 1400

shahre-hoshmand         

= = = = = 1400/06/29 = = = = داوری نخستین جشنواره کارتون Techvertu انگلستان / 2021

= 1400/06/29 =

داوری نخستین جشنواره کارتون Techvertu انگلستان / 2021

_________________________________________

جلسه داوری آنلاین نخستین جشنواره کارتون Techvertu انگلستان

با حضور هیات داوران مارکو دی آنجلیس از ایتالیا، هیکابی دمیرچی از ترکیه ، سامان ترابی از ایران

و امیر قریشی به عنوان برگزارکننده 

به صورت آنلاین برگزار شد

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

= = = = = 1400/06/28 = = = = برندگان جشنواره بین المللی کارتون Novomestsky Osten / اسلواکی 2021

= 1400/06/28 =

برندگان جشنواره بین المللی کارتون Novomestsky Osten / اسلواکی 2021

_________________________________________

برندگان

1st  price: Mihatov Mojmir,  Croatia

 

2nd price: Krumpolec Vojtech,  Slovakia

 

3rd price: Mello Silvano,  Brasil

 

 

Honorable Mention

Bélom Jean-Loïc, France

 

Chernyshev Nicholay,  Russia

 

Khalil Raed,  Syria

 

Linek Václav,  Czech republic

 

Moro Michel,Cuba

 

Mráz František, Slovakia

 

Ospina Elena,  Columbia

 

Shilov Viacheslav,  Russia

 

Тarasenko Valeri, Russia

 

Srna Jiří, Czech republic

 

برای دیدن گالری اینجا را کلیک کنید

 

منبع

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

= = = = = 1400/06/26 = = = = هیات داوران اولین نمایشگاه بین المللی کارتون ZAGREB کرواسی / 2021

= 1400/06/26 =

هیات داوران اولین نمایشگاه بین المللی کارتون ZAGREB کرواسی / 2021

_________________________________________

163 هنرمند،  43 کشور جهان

 

هیات داوران

Davorin Dado Kovačević (CROATIA), Director of OscarFest Cartoon Exhibition - Jury President

Abbas Naaseri (IRAN), Director and Editor at cartoonmag.com

Branka Hlevnjak (CROATIA), art critic

Zdenko Puhin (CROATIA) secretary of the Croatian Cartoon Society

Marko Ivić (CROATIA), director of the Solin Cartoon Festival

Milan Alašević (SLOVENIA), international jury member

Darko Drljević (MONTENEGRO), member of Kolašin Cartoon

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

= = = = = 1400/06/26 = = = = برندگان چهارمین مسابقه کارتون CARTUNION / روسیه 2021

= 1400/06/26 =

برندگان چهارمین مسابقه کارتون CARTUNION / روسیه 2021

_________________________________________

388 هنرمند ، 65 کشور جهان، 1200 کارتون

 

The First Prize: Engin Selçuk (Turkey)

The Second Prize : Ilja Bereznickas (Lithuania)

The Third Prize : Boris Erenburg

Honorable Mention Diplomas:

Alexander Sergeev (Russia)

Alexander Shmidt (Russia)

Dmitry Timofeichev (Russia)

István Kelemen (Hungary)

Marcelo Lawryczenko (Argentina)

Mirtad Gazazian (Armenia)

Mohammad Hosain Akbari (Iran)

Pepe Sanmartin (Peru)

Pooya Abdoli (Iran)

Reza Rahimi (Iran)

Serafim Bakoulis (Greece)

Sergey Semendyaev (Ukraine)

The short list

148_3 Alexander Sergeev, Russia

135_1 Alexander Shmidt, Russia

130_2 Alexey Mikhaylusev, Russia

159_3 David Vela, Spain

147_2 Engin Selçuk, Turkey

045_1 Ferreol Murillo, Costa Rica

291_1 Helmut Jacek, Germany

136_3 Ilja Bereznickas, Lithuania

136_1 Ilja Bereznickas, Lithuania

121_2 István Kelemen, Hungary

208_2 Konstantin Kazanchev, Ukraine

056_1 Manuel Arriaga, Spain

167_1 Marcelo Lawryczenko, Argentina

101_3 Mirtad Gazazian, Armenia

400_1 Mohammad Hosain Akbari, Iran

378_1 Pepe Sanmartin, Peru

325_1 Pooya Abdoli, Iran

259_4 Ray Costa, Brazil

392_3 Reza Rahimi, Iran

221_2 Serafim Bakoulis, Greece

308_2 Sergey Semendyaev, Ukraine

089_1 Timofeichev Dmitry, Russia

219_1 Tošo Borković, Serbia

219_3 Tošo Borković, Serbia

179_1 Tunin Sergei, Russia

123_2 Ameen Alhabarah, Saudi Arabia

192_3 Ali Ghanaat, Iran

219_2 Tošo Borković, Serbia

PARTICIPANTS

Algeria

L'Andalou

Argentina

Diego Feld

Fabián Fucci

Gustavo Eduardo Green

Marcelo Lawryczenko

Maximiliano Pérez

Osvaldo Rugani

Sebastián Borda

Sergio Alejandro Villalobo

Armenia

Mirtad Gazazian

Ruben Arutchyan

Australia

Louis PoL

Peiman Mirzaei

Austria

Hule Hanusic

Pascal Kirchmair

Azerbaijan

Seyran Caferli

Soltan Soltanli

Belarus

Marat Halimau

Marina Gorelova

Belgium

Leon De Borger

Luc Descheemaeker

Patrick Heymans

Paul Kempeneers

Philippe Bossens

Bosnia and Herzegovina

Resad Sultanovic

Senad Nadarević

Brazil

Alisson Affonso

Arisson Tavares

Eder Santos

Edra Amorim

José Adnael Silva

José Miguel Pires Junior

Marcos Venicius

Mário Jesus Marcelino

Milton De Faria E Souza

Neltair Abreu

Ray Costa

Ricardo Freitas

Ronaldo Cunha Dias

Rucke Souza

Silvano Mello

Sizenando Alves Silveira

Bulgaria

Maya Tcholakova

Nikolay Tchobanov

Temenuga Djurova

Tsocho Peev

Valentin Georgiev

Valeri Alexandrov

Veselin Zidarov

Chile

Jaime Huerta

Ramon Carrillo Gomez

China

Ba Bilig

Bingling

Chen Lei

Fan Lintao

Hou Xiaoqiang

Jia Meng

Lei Zou

Li Ji Chuan

Li Jingshan

Li Kui Jun

Li Xiaoyang

Lijie Yang

Liu Qiang

Lujun

Niu Zhong Ju

Peidong Lou

Ruijun Jia

Shen Hong Li

Song Xu Sheng

Sun Baoxin

Sun Chen

Sun Shenying

Sūn Xiān Méi

Wang Dapeng

Wang Xuewei

Wei Li

Weichi Liang

Yang Liangyi

Yang Xia

Yu Shixin

Zhang Pengfei

Colombia

Andrés L Sandoval

David Martinez

Juan Camilo Lopera Arroyave

Luis Eduardo Leon

Ramiro Zapata

Raul Alfonso Grisales

Raul Fernando Zuleta

Costa Rica

Ferreol Murillo

Croatia

Borislav Josipovic

Čedomil Mišković

Damir Novak

Josip Kovačević

Josko Marusic

Slobodan Butir

Cuba

Alfredo Martirena Hernandez

Brady Izquierdo

Javier Cubero Torres

Miguel Morales Madrigal

Ramiro Zardoya

Roberto Castillo Rodríguez

Cyprus

Huseyin Cakmak

Igor Varchenko

Musa Kayra

Czech Republic

Evžen David

Egypt

Dina Abdelgawad Shosha

Omar Seddek

Sherif Arafa

Estonia

Enn Ehala

Ester Lauringson

Roman Matkiewicz

France

Bernard Bouton

Gerald Peigneux

Jean-Loïc Bélom

Nader Hafezi

Roman Michel

Germany

Anatoliy Lerner

Helmut Jacek

Jan Tomaschoff

Sabine Voigt

Steffen Jahsnowski

Greece

Grigoris Georgiou

Petros Tsiolakis

Seratim Bakoulis

Hungary

István Kelemen

India

B V Panduranga Rao

Bolem Satyanarayana

Gautam Diwar

Jairaj TG

Mahesh Dubeyi

Manoj Chopra

Priyak Dutta

Sekhar Rao Munduru

Siddabasappa Manjunatha

TVG Menon

Vithal Mootupuru

Indonesia

Afri Diyansyah

Agung Sumanto

Agus Harsanta

Anon Anindito

Bambang Sulistyo

Budi Hari Pujiono

Darsono

Jitet Kustana

Masri Tanjung

Taufiq Wadjdi

Tengku Anshary

Tommy Thomdean

Tyud Tahyudin

Wahyu Siswanto

Yustiniadi Danny

Yustinus Anang Jatmiko

Iran

Abbas Naaseri

Abolghasem Tahanian

Ahmad Reza Sohrabi

Ali Faridradpour

Ali Ghanaat

Ali Shafei

Alireza Pakdel

Arsalan Ahmadinejad

Bahram Arjmandnia

Banazadeh Moghadam

Bani Shariat

Benjamin AleAli

Efat Amjadipoor

Ehsan Cheraghi Iranshahi

Elham Khalili Mehr

Elham Khoshanjam

Elnaz Tizjang

Esmaeil Babaei

Farimah Fatemi

Farzaneh Nouri

Fatemeh Mirbagheri

Hamed Mortazavi Alavi

Hamid Ghalijari

Heibat Ahmadi

Hossein Naghib

Hossein Rahimkhani

Javad Jafarian

Khodayar Naroei

Mahdieh Sabbaghkar

Mahshid Hashemi

Majid Salehi

Makan Jaktaji

Marjan Khajavi

Marziyeh Khanizade

Massoud Shojai Tabatabai

Masumeh Mosayebkhah

Mehdad Bahrami

Mehrdad Abbasi

Mitra Azhdari

Mohammad Hosain Akbari

Mohammad Saleh Razm Hosseini

Mojtaba Heidarpanah

Monireh Ahmadi

Morteza Dehkamen

Naeimeh Nikooray

Nahid Maghsoudi

Naser Nargessi

Neda Khodaverdi

Neda Tanhaei Moghadam

Pooya Abdoli

Pouya Hosseinpour

Rasoul Hajizade

Reyhaneh Fakoori

Reza Rahimi

Salar Eshratkhah

Saman Souli

Sami Sawari

Sepideh Aghaei

Seyyed Sajjad Alizadeh

Shahin Hooshmand

Shakila Behmanesh

Shima Asna

Sohrab Kheiri

Soltani

Tayebe Khalili Mehr

Yalda Hasheminezhad

Zhaleh Yosefinezhad

Iraq

Bakr Abdulrahman

Jabar Saber

Italy

Andrea Bersani

Daniele Zordan

Friedrich Tasser

Lorenzo Bassi

Marco Fusi

Nicola Bucci

Zaza Leonardo

Japan

Yuji Komiya

Lebanon

Anas Lakkis

Lithuania

Ilja Bereznickas

Vladimiras Beresniovas

Luxembourg

Barthel Catherine

Macedonia

Jordan Pop Iliev

Mexico

Gabriel López

Montenegro

Darko Drljevic

Morocco

Ahmed Khabali

Naji Benaji

Myanmar

U Nyan Myint

Zarny Aung

Nepal

Kuldip Jang Bahadur Gurung

New Zealand

Mark Winter

Nicaragua

Wilber Chavarria Centeno

Norway

Said Mohsen Hossaini

Peru

Pepe Sanmartin

Philippines

Оmar Ramon Nonnato Arellano

Poland

Alicja Wieczorek

Dariusz Dabrowski

Izabela Kowalska-Wieczorek

Jerzy Stepniak

Maciej Trzepalka

Marek Mosor

Michal Graczyk

Sławomir Makal

Zbigniew Piszczako

Portugal

Antonio Santos

Ribeiro Ferreira Pedro

Republic of Korea

Kim Heung Soo

Yong Myong Lee

Romania

Bogdan Mihai Stanesku

Bortă Ambrozie Ovidiu

Constantin Ciosu

Cornel Chiorean

Liviu Stanila

Marian Lupu

Mihai Gabriel Boboc

Mihai Victor Eugen

Nicolae Lengher

Pavel Constantin

Petry and Crisan

Sergiu Farcasanu

Russia

Alexander Sergeev

Alexander Shmidt

Alexey Mikhaylusev

Anatolii Belov

Anatoly Radin

Andrey Selivanov

Dmitry Kononov

Dmitry Timofeichev

Ekaterina Vorobieva

Fedor Alekseev

Igor Smirnov

Ivan Anchukov

Konstantin Chakhirov

Marina Bondarenko

Mikhail Chernyshev

Nikolay Chernyshev

Nikolay Popov

Sergei Tunin

Sergey Sokolov

Valeri Tarasenko

Victor Skopintsev

Vladimir Khakhanov

Vladimir Semerenko

Vladimir Soldatov

Vladimir Tyurin

Vladimir Vasilev

Yury Kosarev

Saudi Arabia

Ameen Alhabarah

Serbia

Borislav Stankovic

Dusan Smiljanic

Goran Celicanin

Goran Divac

Jugoslav Vlahovic

Milan Bukovac

Mileta Miloradovic

Milorad Rankov

Miroslav Jakovljev

Sava Babic

Spiro Radulovic

Tošo Borković

Vaso Krčmar

Slovakia

Roman Sika

Vladimír Pavlík

Spain

David Vela

Galina_Lukianina

Juan Gabriel

Juli Sanchis

Macias Avila Manuel

Manuel Arriaga

Marat Valiakhmetov

Sri Lanka

Sobhitha Wimalajeewa

Syria

Yassin Al-Khalil

Hamid Karout

Hasan Ali Ismail

Thailand

Prawit Mongkolnowrut

Turkey

Ahmet Aykanat

Akyıldız Muhammet

Ali_Hakan_Alan

Bora Küçük

Cemil Safitürk

Cengiz UÇ

Engin Selçuk

Erdogan Başol

Gumus Musa

Halit Kurtulmuş

Kemal Ozyurt

Lutfu Cakin

Mehmet Zeber

Muammer Kotbaş

Murat Sevinç

Mustafa Yıldız

Oguz Gurel

Ömer Çam

Orhan Gürçayır

Saatci Kaan

Saatçi Seyit

Seyit Saatçi

Tuna Ceylan

Yalcin Eroglu

Yüksel Can

Yüksel Cengiz

Ukraine

Alexander Dubovsky

Daniil Kuznetsov

Igor Lukyanchenko

Konstantin Kazanchev

Leonid Storozhuk

Michael Mayevsky

Oleg Gutsol

Oleg Loktev

Oleksiy Kustovsky

Olexandr Sydorenko

Sergey Dudchenko

Sergey Semendyaev

Vadim Siminoga

Valentyn Bezruk

Valery Momot

Viacheslav Kapreliants

Vladimir Кazanevsky

United Arab Emirates

Faisal Alqasimi

United Kingdom

Houmayoun Mahmoudi

John Wright

Ross Thomson

Talimonov Alexei

Uruguay

Leslie Ricciardi

USA

David Hafez

Hazem Nassar

Jonny Hawkins

Phu Nguyen

William Lockett

Uzbekistan

Makhmud Eshonqulov

Nikolay Sviridenko

 

منبع

مجله ی کارتون موفقیت کارتونیست های برنده ایرانی را به ایشان تبریک می گوید

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

.

radiosite11chelegi

ایران کارتونتبریز تونشیرین طنز