امروز : چهارشنبه, 28 مهر 1400

shahre-hoshmand         

= = = = = 1400/07/05 = = = = اولین مسابقه بین‌المللی کارتونی Diogenes of Sinop ترکیه / 2022

= 1400/07/05 =

اولین مسابقه بین‌المللی کارتونی Diogenes of Sinop ترکیه / 2022

_________________________________________

موضوع:
پرتره Sabahattin Ali

 

مقررات:

- شرکت در این مسابقه برای همه کارتونیست های آماتور و حرفه ای آزاد است

- آثار نباید برنده جایزه ای شده باشند

- در تعداد آثار ارسالی محدودیتی وجود ندارد

- آثار ارسالی باید در اندازه A3 ، 300dpi  ، با فرمت JPG باشند

- هر شرکت کننده باید بیوگرافی مختصر و یک آدرس ایمیل و یک آدرس پستی را همراه با ایمیل ارسال نماید

 

جوايز:
نفر اول: 8.000 لیر و لوح

نفر دوم: 5.000 لیر و لوح

نفر سوم: 3.000 لیر و لوح

5 لوح دیگر و یک جایزۀ ویژه

 

مهلت ارسال آثار:
21 بهمن ماه 1400

 

آدرس ارسال آثار :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

هیات داوران

sculptor Eşref Baş (Turkey)

cartoonists Altan

Özeskici (Turkey)

Aşkın Ayrancıoğlu (Turkey)

Behiç Ayrancıoğlu (Turkey)

Erhan Yaşar Babalık (Turkey)

Ivailo Tsvetkov (Bulgaria)

Marian Avramescu (Romania)

Murat Özmenek ( Turkey)

Musa Keklik (Turkey)

and Oleksiy Kustovsky (Ukraine)

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

= = = = = 1400/06/30 = = = = برندگان جشنواره بین المللی کارتون کاربرد هنر و فرهنگ در خاموشی سلاح ها- کنیا / 2021

= 1400/06/30 =

برندگان جشنواره بین المللی کارتون کاربرد هنر و فرهنگ در خاموشی سلاح ها- کنیا / 2021

_________________________________________

برندگان

First Prize: Cau Gomez / Brazil

 

Second Prize: Ares / Cuba

 

Third Prize: Michel Moro Gomez / Cuba

 

تقدیر

Nahid zamani / Iran

 

Cenk Alparslan / Turkey

 

Carlos David Fuentes Hierrezuelo / Cuba

 

Mohammadhosein Akbari / Iran

 

brady rodriguez / Cuba

مجله ی کارتون موفقیت کارتونیست های برنده ایرانی را به ایشان تبریک می گوید

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

= = = = = 1400/06/30 = = = = برندگان جایزه بین المللی کارتون و کاریکاتور "FRANCISCO DE QUEVEDO" اسپانیا / 2021

= 1400/06/30 =

برندگان جایزه بین المللی کارتون و کاریکاتور "FRANCISCO DE QUEVEDO" اسپانیا / 2021

_________________________________________

برندگان

FIRST PRIZE: Juan Gabriel Benavides, Gabo-Spain

 

SECOND PRIZE: Juan José Estrada Dopazo-Spain

 

THIRD PRIZE: Asier Sanz Nieto-Spain

 

Accésit: David Pintor y Carlos López, Pinto y Chinto-Spain

 

فینالیست ها

Eduardo Pérez Baamonde, Eduardo Baamonde-Spain

Ricardo Cámara Lastras, Sir Cámara-Spain

Manuel Arriaga de León-Spain

Iñaki Tovar y José Miguel Moreno, Iñaki y Frencky-Spain

Antonio Madrigal Collazo, Madrigal-Spain

Denri Demma, Den Dede- Indonesia

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

= = = = = 1400/06/30 = = = = شرکت کنندگان نمایشگاه کاریکاتور"محیط زیستی پایدار"- ترکیه / 2021

= 1400/06/30 =

شرکت کنندگان نمایشگاه کاریکاتور"محیط زیستی پایدار"- ترکیه / 2021

_________________________________________

Affan Siregar, Indonesia

Agus Harsanta, Indonesia

Agus Widodo, Indonesia

Ahmad Reza Sohrabi, Iran

Ahmed Khabali, Morocco

Ahmed Samir Farid, Egypt

Ainhoa Izquierdo Nieto, Spain

Akbar Rouhy, Iran

Aleksei Kivokurtcev Kivokurtcev, Russia

Alexander Dubovskyi, Ukraine

Alexandra Voronina, Ukraine

Ali Ghanaat, Iran

Ali Hakan Alan, Turkey

Ali Shabani, Iran

Ali Shafei, Iran

Ameen Alhabarah, Saudi Arabia

Amir Mansour Rahimian, Iran

Ana Cecilia Parrodi Anaya, United Kingdom

Ana Topalović, Montenegro

Andre Pace, United States

Andrew Demirjian, United States

Anna Pinkas, United States

Annabaa, Iraq

Arisson Tavares da Silva, Brazil

Aşkın Ayrancıoğlu, Turkey

Atefe Elyassi, Iran

Avramescu Marian, Romania

Ayshia Taskin, United Kingdom

Ayşe Karatay, Turkey

Bahram Babaei, Iran

Basireh Hasani Shariat Panahi, Iran

Benaji Naji, Morocco

Berfin Ataman, United States

Bernard Bouton, France

Bora Küçük, Turkey

Brandice Guerra, United States

Brita d'Agostino, United States

Burak Yavuzyılmaz, Turkey

Cai Weidong, China

Cem Çırak, Turkey

Cemal Tunceri, Cyprus

Chaminda Kumara Muthumala, Sri Lanka

Cheepuru Bhavana, India

Chiorean Cornel-marin, Romania

Christy Wittmer, United States

Claudia Sbrissa, United States

Darry Landberg, Russia

David Hafez, United States

Deborah Harty, United Kingdom

Demetros Coutarelli, Greece

Deniz Ilker Kuruoğlu, Turkey

Dilay Kocogullari, Turkey

Emilio Isca, Italy

Escribe Daramola, Nigeria

Ester Lauringson, Estonia

Fatemeh Abbasi, Iran

Fatemeh Sotudeh Poorman, Iran

Fatma Gürsoy, Turkey

Fikri Salman, Turkey

Gabriele Corvi, Italia

Gogu Neagoe, Romania

Gökçe Arifoğlu, Turkey

Hadi Lagziyan, Iran

Hamid Soufi, Iran

Hao Zhang, United States

Harikumar K. B, India

Harold Anthony InDelicato, United States

Hasan Ali Ismail, Syria

Hule Hanusic, Austria

Iman Nouri Najafi, Iran

Istvan Parazs, Hungary

Izabela Kowalska-Wieczorek, Poland

Jamal Dana, Iran

Janet Ballweg, United States

Jiang Feng, Taiwan

Jingyan Qi, China

Jinson Joseph, British Virgin Islands

Jitet Kustana, Indonesia

Jordan Pop-Iliev, Macedonia

Jose Trejo-Maya, United States

Joshua Unikel, United States

Kaveh Kanani, Iran

Kuznetsov Daniil, Ukraine

Leo Morrissey, United States

Leonid Storozhuk, Ukraine

Leyla Öğüt, Turkey

Li Bu Yi, China

Li Zhong, China

Lina Doenmez, Germany

Liviu Stănilă, Romania

  1. M. Yalçın Öztüfekçi, Turkey

Maged Nashaat, Egypt

Mahdieh sabbaghkar, Iran

Mahdiyeh Kalantary, Iran

Mahesh Kumar Dubey, India

Mahnaz Yazdani, Iran

Mahshid Hashemi, Iran

Makmun Amoeng, Indonesia

Malatesh Garadimani, India

Mamta Patel, United States

Manuel Macias Avila, Spain

Marina Bondarenko, Russia

Mark Winter, United Kingdom

Maryam Khaleghiyazdi, Iran

Marzieh Khanizadeh Abyane, Iran

Matías Tejeda, Argentina

Meena Khalili, United States

Mehmet Fatih Yelmen, Turkey

Michael Mayevsky / Misha, Ukraine

Mihai Gabriel Boboc, Romania

Mihai Victor Eugen, Romania

Mike Mosher, United States

Milorad Rankov, Serbia

Miroslava Aleksandrova, Bulgaria

Mitra Azhdari, Iran

Mohammad Edris Ziaei, Iran

Mohammad Hossein Akbari, Iran

Mohammad Mahdi Sabzi, Iran

Mohammad Taghipour, Iran

Monireh Ahmadi, Iran

Musa Kayra, TRNC

Mustafa Yıldız, Turkey

Nahid Maghsoudi, Iran

Naser Nargessi, Iran

Nasim Qalavand, Iran

Nayyer Ahmadpour, Iran

Nazanin Ghanaat, Iran

Nilüfer Üstündağ, Turkey

Nisrin Aziz, India

Nooshin-tahvildari, Iran

Oğuz Dilmaç, Turkey

Oğuz Gürel, Turkey

Oleg Loktiev, Ukraine

Orhan Öztürk, Turkey

Osvaldo Gutierrez Gomez, Cuba

Osvaldo Rugani, Argentina

Owen Roberts, United States

Parimal Kumar Saha, India

Pascal Kirchmair, Austria

Patrick Heymans, Belgium

Pedro Ribeiro Ferreira, Portugal

Qi Ge Qi, China

Raed Khalil, Belgium

Rashid Keyvani, Iran

Raul Fernando Zuleta, Colombia

Rešad Sultanović, Bosnia and Herzegovina

Ricardo Freitas, Brazil

Ricardo Tomasz, United States

Romana Klementisová, Netherlands

Roozbeh Ebadi Ghonagh`gharan, Iran

Saeb Ziayi, Iran

Salar Eshratkhah, Iran

Santiago Cornejo, Argentina

Sehran Dilmaç, Turkey

Serdar Sönmez, Turkey

Sergey Birkle, Kazakhstan

Sergio Alejandro Villalobo, Argentina

Serkan Çelik, Turkey

Severin Šikanja, Serbia

Seyran Caferli, Azerbaijan

Shima Asna Ashari, Iran

Sizenando Alves Silveira, Brazil

Sohrab Kheiri, Iran

Sokolov Sergey, Russia

Stanislav Kunchev, Bulgaria

Sun Chen, China

Svetoslav Kosev, Bulgaria

Tahsin Bozdağ, Turkey

Tomas Lagūnavičius, Lithuania

Trung Pham, United States

Tsocho Peev, Bulgaria

Tsvetan Uzunov, Bulgaria

Tvg Menon, India

Ufuk Bakan, Turkey

Uğur Bakan, Turkey

Valeri Tarasenko, Russia

Valerii Momot, Ukraine

Venkata Sudhakar Rao Pendela, India

Viacheslav Kapreliants, Ukraine

Viktoria Ilieva, Bulgaria

Vladimir Semerenko, Russia

Vladimiras Beresniovas, Lithuania

Weili, China

Wesam Khalil, Egypt

William Lockett, United States

Yalda Hasheminezhad, Iran

Yang Qibiao, China

Yoana Ivanova, Bulgaria

Yoemnis Deltoro, Cuba

Yong-myong Lee, Republic of Korea

Yu Shih-Sun, China

Yustiniadi Danny, Indonesia

Yustinus Anang Jatmiko, Indonesia

Zahra Pasandi, Iran

Zhao Yunsheng-Hi, China

 

منبع

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

.

radiosite11chelegi

ایران کارتونتبریز تونشیرین طنز