امروز : پنج شنبه, 04 مرداد 1403

shahre-hoshmand         

= = = = = 1403/05/03 = = = = نتایج سیزدهمین جشنواره  بین المللی کارتون زیتون / قبرس 2024

= 1403/05/03 =

نتایج سیزدهمین جشنواره  بین المللی کارتون زیتون / قبرس 2024

_________________________________________

موضوع

-زیتون

-آزاد

 

نتایج بخش زیتون

Grand Prize (Olive Section)

30.000 Turkish Lira + Golden Olive Statue

Saeed Sadeghi (Iran)

 

First Prize: 15.000 Turkish Lira + Golden Olive Statue

Doru Axinte (Romania)

 

Second Prize: Silver Olive Statue

Firuz Kutal (Norway)

 

Third Prize: Bronze Olive Statue

Oleksiy Kustovsky (Ukraine)

 

SPECIAL PRIZES – OLIVE SECTION

Nikola Ojdanic (Serbia)

Slawomir Makal (Poland)

Pavel Talas (Czechia)

Mikhail Zlatkovsky (Russia)

Nikola Listes (Croatia)

Christakis Skoufaris (Cyprus)

Mark Winter (United Kingdom)

Muammer Kotbaş (Turkey)

Hassan Omidi (Iran)

Mustafa Kurmalı (Turkey)

İsmail Kar (Turkey)

Eray Özbek (Turkey)

Ayhan Alkan (United Kingdom)

Boboc Mihai Gabriel (Romania)

Vladimir Kazanevsky (Ukraine)

Mustafa Yıldız (Turkey)

Bossens Philippe (Belgium)

Mümin Bayram (Turkey)

 

منبع

 

نتایج بخش آزاد

First Prize: 15.000 Turkish Lira + Golden Olive Statue

Ivailo Tsvetkov (Bulgaria)

 

Second Prize: Silver Olive Statue

Mete Ağaoğlu (Turkey)

 

Third Prize: Bronze Olive Statue

Slobodan Butir (Croatia)

 

SPECIAL PRIZES – FREE SECTION

Mümin Bayram (Turkey)

Valerii Momot (Ukraine)

Oleg Gutsol (Ukraine)

Saeed Sadeghi (Iran)

Oleksiy Kustovsky (Ukraine)

Boris Erenburg

 

 منبع

مجله ی کارتون موفقیت کارتونیست های برنده ایرانی را به ایشان تبریک می گوید

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

= = = = = 1403/05/01 = = = = برندگان و کاتالوگ هجدهمین جشنواره بین المللی کارتون BUCOVINA رومانی / 2024

= 1403/05/01 =

برندگان و کاتالوگ هجدهمین جشنواره بین المللی کارتون BUCOVINA رومانی / 2024

_________________________________________

موضوع

سازه – ساختمان

 

برندگان

FIRST PRIZE: RAITA OHTANI -JAPAN 500 EURO

 

SECOND PRIZE: DARIUSZ DABROWSKI -POLAND  300 EURO

 

THIRD PRIZE: FAN LINTAO- CHINA  100 EURO

 

MENTION

BERNARD BOUTON -FRANCE

MOHAMMAD MAHMOUDI -IRAN

BORIS ERENBURG

ILYA KATZ

JULIO ANGEL CUEVA- PERU

MIHAI IGNAT -ROMANIA

MUSA GUMUS -TURKEY

MARK WINTER- UK

OLEKSIY KUSTOVSKY -UKRAINE

SERGII RIABOKON- UKRAINE

 

finalists

FAN LINTAO -CHINA

ALVYDAS JONAITIS -LITHUANIA

XIAOQIANG HOU- CHINA

EDWIN PERALES GONZALEZ- PERU

LUIS FERNANDO HINCAPIÉ ECHEVERRI-COLOMBIA

AUREL STEFAN ALEXANDRESCU- ROMANIA

NIKOLA LISTEŠ- CROATIA

HORODNIC PAMFIL- ROMANIA

BUDI HARI PUJIONO- INDONESIA

MIHAI VICTOR EUGEN -ROMANIA

LIDA FAZLI -IRAN

TOŠO BORKOVIĆ -SERBIA

SAJAD RAFEEI -IRAN

FERNANDO CUEVAS -SPAIN

GRIGORI KATZ

OĞUZ DEMIR- TURKEY

LAWRYCZENKO MARCELO-ITALY

VALERII MOMOT- UKRAINE

 

برای دیدن کاتالوگ اینجا را کلیک کنید

مجله ی کارتون موفقیت کارتونیست های برنده ایرانی را به ایشان تبریک می گوید

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

= = = = = 1403/04/30 = = = = هنرمندان منتخب مسابقه بین المللی کارتون تحریم نسل کشی

= 1403/04/30 =

هنرمندان منتخب مسابقه بین المللی کارتون تحریم نسل کشی

_________________________________________

موضوع

محکومیت حضور تیم اسراییل در المپیک فرانسه،نفی نسل‌کشی و نژادپرستی رژیم صهیونیستی و...

 

Selected Artists for Exhibition (Diploma for participating)

Afghanistan:Shahid Atiqullah

Algeria:Abdelghani Benhariza,Naji Benaji,Tareq Sakhraoui,Terbouche Brahim,Wahid Benrabia

Argentina:Alejandro Becares,Omar Perez

Austria:Hule Hanusic,Klaus Pitter

Azerbaijan:Seyran Caferli

Bahrain:Khalid Alhashimi

Bangladesh:Nasif Ahmed

Bosnia and Herzegovina:Resad Sultanovic

Brazil:Acacio Junior,Cassio De A Duarte,Carlos Dasilva,Claudio Alecrim,Clayton Rabelo,Eder Santos,Luiz Carlos Fernandes,Milton De Faria E Souza,Ricardo Anderson Rego Torres,Ronaldo Cunha Dias,Rucke Souza,Silvano Mello,Ulisses Jose De Araujo,Vitor Vanes

Colombia:Fernando Pica,Raul Grisales Guaico

Cuba:Javier Cubero Torres,Jorge Antonio Carmenate,Jose Angel Tellez Villalon,Jose Alberto Rodriguez Avila,Michel Moro

Egypt:Doaa Eladl,Esraa Osama,Hader Yehia,Hozifa Abdelsalam

France:Jean-Loïc Bélom

Germany:Steffen Jahsnowski

Hungary:Gergely Bacsa

India:Gautam Diwar,Msekhar Rao,Paresh Nath,Shibu Cheriapadath,Soumyadip Sinhaindia

Indonesia:Affan Siregar,Agus Widodo,Bambang Sulistyo,Darsono,Dendy Heru Hardono,Didie Sri Widiyanto,Doddy Iswahyudi,Edi Dharma,Indra Tryana,Juni Purwoto,Kessusanto Liusvia,Makmun Bungsu,Munadi,Susthanto Thanto,Wijanarko

Iran:Fakhredin Dost Mohamad,Ahmad Reza Sohrabi -Iran,Adel Salehi,Akbar Torabpour,Ali Shabani,Ali Ghanaat,Bahman Jalali,Davood Afrazi,Hossein Naghib,Heibat Ahmadi,Hassan Omidi,Omid Salami,Mahmood Nazari,Mahdi Mostafavi,Yousef Alimohammadi,Salar Eshratkhah,Saeed Sadeghi,Saeed Moosarezaei ,Saber Sheikh Rezai,Mohammad Pardakhteh,Mohammad Hossein ,Mostafa RezaeiSasani,Mohsen Jafari

Iraq:Handren Khoshnaw

Ireland:Brady Izquierdo

Italy:Giuseppe Inciardi,Giorgio Gino Giunta

Jordan:Abd Alrahman Hussein,Emad Hajjaj,Hamzeh Hajjaj,Rafat Alkhatib,Osama Hajjaj,Omar Adnan Al Abdallat

Kosovo:Agim Krasniqi

Lebanon:Hassan Bleibel,Redwan Al Ferekh

Malaysia:Asmadi Abdullah Karihaku

Mexico:Arturo Rosas,Gabriel Lopez,

Montenegro:Darko Drljevic,Luka Lagator

Morocco:Naji Benaji,

Netherlands:Anneke Van Steijn,Willem Rasing

Palestine:Mahmoud Abbas,Mohammed Afefa,Omar Bdoor,Osama Nazzal,Osama Hajjaj,Shahd Rajab,,Fadi Abou Hassan

Panama:Caballo Amarillo

Peru:Jose Manuel Loayza,Omar Zevallos Velarde

Philippines:Omar Ramon Nonnato P Arellano

Poland:Jozef Jurczyszyn,Malgorzata Makal

Portugal:Vasco Gargalo

Romania:Mihai Gabnriel Boboc,Pavel Constantin

Saudi Arabia:Ameen Alhabarah

Serbia:Goran Celicanin,Jovo Skomac,Jugoslav Vlahovic,Nikola Ojdanic,Spiro Radulovic,Toso Borkovic,Zoltan Filep

South Korea:Haesol Choi

Spain:Asier Sanz Nieto,Manuel Lareo Fernandez

Syria:Nidal Ali Khalil

Turkey:Faruk Soyarat,Ismail Kar,Mehmet Zeber,Mete Agaoglu,Mikail Ciftci,Mustafa Kurmali,Oguzhan Ciftci,Serpil Kar,Tuna Ceylan

USA:Andy Steckel,Tony Murphy

Uzbekistan:Husan Sodiqov

Vietnam:Rex CostelloMalaysia:Asmadi Abdullah Karihaku

Mexico:Arturo Rosas,Gabriel Lopez,

Montenegro:Darko Drljevic,Luka Lagator

Morocco:Naji Benaji,

Netherlands:Anneke Van Steijn,Willem Rasing

Palestine:Mahmoud Abbas,Mohammed Afefa,Omar Bdoor,Osama Nazzal,Osama Hajjaj,Shahd Rajab

Panama:Caballo Amarillo

Peru:Jose Manuel Loayza,Omar Zevallos Velarde

Philippines:Omar Ramon Nonnato P Arellano

Poland:Jozef Jurczyszyn,Malgorzata Makal

Portugal:Vasco Gargalo

Romania:Mihai Gabnriel Boboc,Pavel Constantin

Saudi Arabia:Ameen Alhabarah

Serbia:Goran Celicanin,Jovo Skomac,Jugoslav Vlahovic,Nikola Ojdanic,Spiro Radulovic,Toso Borkovic,Zoltan Filep

South Korea:Haesol Choi

Spain:Asier Sanz Nieto,Manuel Lareo Fernandez

Syria:Nidal Ali Khalil

Turkey:Faruk Soyarat,Ismail Kar,Mehmet Zeber,Mete Agaoglu,Mikail Ciftci,Mustafa Kurmali,Oguzhan Ciftci,Serpil Kar,Tuna Ceylan

USA:Andy Steckel,Tony Murphy

Uzbekistan:Husan Sodiqov

Vietnam:Rex Costello

 

برای دیدن گالری اینجا را کلیک کنید

 

منبع

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

= = = = = 1403/04/30 = = = = هیات داوران 56 گالری جهانی کارتون – اسکوپیه 2024

= 1403/04/30 =

هیات داوران 56 گالری جهانی کارتون – اسکوپیه 2024

_________________________________________

موضوع

آزاد

 

هیات داوران

Lynn Johnston, Canada

Mileta Miloradovic, Serbia

Makhmudjon Eshonkulov, Uzbekistan

Agim Sulaj, Albania

Kornelija Koneska, North Macedonia

 

منبع

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

.

radiosite11chelegi

takbargsite

ایران کارتونتبریز تونشیرین طنز