امروز : سه شنبه, 29 خرداد 1403

shahre-hoshmand         

92/01/23= = = = = = حضور آثار جشنواره «جنگ نرم» در دانشگاه هاي پايتخت

حضور آثار جشنواره «جنگ نرم» در دانشگاه هاي پايتخت

====================================================

آثار جشنواره كاريكاتور «جنگ نرم» در دانشگاه هاي تهران به نمايش درآمد

به گزارش روابط عمومي حوزه هنري خراسان شمالي،نمايشگاه آثار كاريكاتور دو جشنواره سراسري «جنگ نرم » و « تحريم اقتصادي » بهمن ماه سال گذشته در نگارخانه ابوالفضل عالی واقع در حوزه‌ی هنری برگزار شد.

در پي استقبال بي نظير هنرمندان و بويژه دانشجويان از اين نمايشگاه و بنا به تصمیم دفتر ریاست حوزه هنري و با همکاری دفتر مرکزی نهاد رهبری در دانشگاه ها، این آثار به صورت دوره ای در تعدادی از دانشگاه های تهران به نمایش در آمد.

بر پايه اين گزارش روز دوشنبه 16 بهمن ماه 1391 در حاشيه جشن اسقبال از دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه علامه طباطبایی (ره) دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبایی اقدام به برگزاری نماشگاه کاریکاتور با عنوان جنگ نرم ( مجموعه آثار نمايشگاه سالانه حوزه هنری خراسان شمالی ) با همکاری حوزه هنری نمود.

از نکات جالب و حاشیه ای این نمایشگاه می توان به ایجاد ازدحام و ترافیک فراوان به علت بازدید حدودأ 1000 نفر از دانشجویان از آثار در ورودی سالن جشن اشاره کرد که مورد اعتراض برگزار کنندگان جشن شد.

اين نمايشگاه از 23 لغایت 29 بهمن در ساختمان خوارزمی دانشگاه الزهرا برگزار شد و در طی بازدیدهای اولیه با استقبال دانشجویان دانشکده هنر روبه رو شد.

لازم به ذكر است دانشگاه صنعتي شريف و دانشکده‌ی زبان های دانشگاه تهران از ديگر دانشگاه هايي بودند كه تا پايان اسفندماه ميزبان آثار كاريكاتور اين دو جشنواره سراسري از حوزه هنري خراسان شمالي بودند.

====================================================

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

.

radiosite11chelegi

ایران کارتونتبریز تونشیرین طنز