امروز : شنبه, 30 تیر 1403

shahre-hoshmand         

:::

= 1403/03/30 =

فینالیست های اولین مسابقه بین المللی کارتون - رودخانه دانوب، روسه، بلغارستان/ اتحادیه اروپا 2024

_________________________________________

موضوع

آب-رودخانه-مردم

 

101 فینالیست

Afganistan-Shahid Atiqullah

Albania-Agim Sulaj

Algeria-Abdelghani Benhariza

Argentina-Santiago Cornejo

Armenia-Arsen Gevorgyan

Austria-Hule Hanusic

Azerbajan-Seyran Caferli

Azerbaijan-Soltan Soltanli

Belgium-Luc Descheemaeker

Belgium-Stefaan Provijn

Bosna&Herzegovina-Senad Nadarevic

Bosnia&Herzegovina-Rešad Sultanović

Brasil-Acacio Junior

Brasil-Cval Einstein

Brasil-Joao Bosco

Brasil-Ronaldo Cunha Dias

Brasil-Rucke Souza

Bulgaria_Luiza Hamel

Bulgaria-Alla & Chavdar

Bulgaria-Evgeni Nachev

Bulgaria-Irien Trendafilov

Bulgaria-Maya Tcholakova

Bulgaria-Nikola Georgiev

Bulgaria-Tsocho Peev

Bulgaria-Veselin Zidarov

China-Ba Bilig

China-Huang Qigong

China-Li Guangjun

Colombia-Ramiro Zapata

Colombia-Raul Fernando Zuleta

Croatia-Emil-Strniša

Cuba-Javier Cubero Torres

Czechia-Pavel Talaš

Egypt-Wesam Khalil

Estonia-Roman Matkiewicz

France-Gerard Peigneux

Germany-Steffen Jahsnowski

Germany-Valeriu Kurtu

Germany-Yousef Alimohammadi

Greece-Grigoris Georgiou

Hungary-Gergely Bacsa

Hungary-István Kelemen

India-Venkatesh Jakkula

Indonesia-Atmaja Septa Miyosa

Indonesia-Darsono

Indonesia-Jitet Kustana

Indonesia-Kessusanto Liusvia

Iran-Ali Miraee

Iran-Fakhredin Dost Mohamad

Iran-Marzieh Khanizadeh Abyaneh

Iran-Mohammad Raei

Iran-Salar Eshratkhah

Iraq-Grftar Kakayi

-Sergey Sichenko

-Boris Erenburg

-Ilya Katz

Italy-Leonardo Zaza

Kazakhstan-Galym Boranbayev

Korea-Young Siic Suh

Kosovo-Imri-Musliu

Lebanon-Anas-Lakkis

Lithuania-Vladimiras Beresniovas

Mexico-Arturo Rosas

Montenegro- Darko Drljevic

N.Cyprus-Alireza Pakdel

N.Macedonia-Zlatko Krstevski

Peru-Pepe Sanmartín

Poland- Dariusz Dąbrowski

Poland-Henryk Cebula

Poland-Izabela Kowalska-Wieczorek

Poland-Jacek Frąckiewicz

Poland- Zbigniew Kolaczek

Romania-Marian Avramescu

Romania-Mihai Boboc

Russia-Aleksandr Zudin

Russia-Alexander Shmidt

Russia-Igor Smirnov

Russia-Mikhail Zlatkovsky

Russia-Roman Peshkov

Russia-Valeri Tarasenko

Saudi Arabia-Ameen Alhabarah

Serbia-Goran Celicanin

Serbia-Jugoslav Vlahovic

Serbia-Mica Miloradovic

Serbia-Tošo Borković

Slovakia-Roman Sika

Spain-Asier Sanz

Switzerland-Stefan Haller

Syria-Raed Khalil

Turkey-Engin Selçuk

Turkey-Gülfidan Özdilek

Turkey-Halit Kurtulmuş-Aytoslu

Turkey-Ismail Kar

Turkey-Tan Oral

UK-Niki Taravat

Ukraina-Konstantin Kazanchev

Ukraina-Oleg Goutsol

Ukraina-Sergey Dudchenko

Ukraine-Valery Momot

Ukraine-Vladimir Kazanevsky

Uzbekistan-Makhmudjon Eshonkulov

 

منبع

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

.

radiosite11chelegi

takbargsite

ایران کارتونتبریز تونشیرین طنز