امروز : چهارشنبه, 02 اسفند 1402

shahre-hoshmand         

:::

= 1402/11/07 =

آثار واجد شرایط برای شرکت در مرحله دوم چهل و هفتمین مسابقه بین‌المللی Satyrykon، لگنیکا/لهستان – 2024

_________________________________________

موضوع

ساختگی

شوخی و طنز

 

2783 اثر

836 شرکت کننده

61 کشور

  1. 1. Pooya Abdoli (Iran)
    Fake
    Adversity
    2. Hossein Abdollahi Adli (Iran)
    Limitation
    Lovefish
    3. Ernő Gábor Adorján (Hungary)
    Dummy head
    4. Mehdi Afradi (Iran)
    Prisoner of Dummy
    Police Prisoner
    5. Rostam Afrooz (Iran)
    Dummy
    6 . Heibat Ahmadi (Iran)
    End of story
    Dumb dummies
    Inanimate nature
    Modern banking
    7. Bilal Akay (Turkey)
    Bomb
    8. Hadi Akbari (Iran)
    xxx
    9. Arif Albayrak (Cyprus)
    Border
    10. Murteza Albayark (Turkey)
    xxx
    xxx
    11. Benjamin Ale Ali (Iran)
    Artificial Intelligence
    Fields
    Renger
    Bird Cage
    Tears of Sea
    Field
    12. Faez Alidoosti (Canada)
    Pandemic
    Retire
    Wet Floor
    13. Yousef Alimohammadi (Germany)
    XXX
    XXX
    XXX
    14. Pejman Alipour (Iran)
    Dummy
    15. Seyed Sajjad Alizadeh (Iran)
    Lucky Box
    Dummy (Scarecrow)
    16. Javad Alizadeh (Iran)
    Dummy lovers
    Fighting dummies in fighting family
    Dummy appearances
    Love and death
    Deadly waiting
    Hunger
    17. Cenk Alparslan (Turkey)
    Itching
    3d gandhi
    Twin joke
    18. Majid Amini (Iran)
    Dictator timeline
    The Dictator
    19. Natalia Andrea (Poland)
    Holidays
    20. Sherif Arafa (Egypt)
    Dummy Love
    Cage
    21. Mohammad Arezou (Iran)
    xxx
    22. Bahram Arjmandnia (Iran)
    xxx
    xxx
    xxx
    xxx
    xxx
    23. Dogan Arslan (Turkey)
    Dummy Newspapers
    24. Turan Asan (Turkey)
    Rain
    Sunset
    25. Alireza Attariani (Iran)
    xxx
    xxx
    26. Julia Augustowicz (Poland)
    xxx
    xxx
    27. MARIAN AVRAMESCU (Romania)
    Dummy Support
    Merry Christmas
    28. Doru Axinte (Romania)
    Family
    Dummy
    29. Esmaeil Babaei (Iran)
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    30. Gergely Bacsa (Hungary)
    XXX
    XXX
    XXX
    31. Khalid Baha (Morocco)
    Social Hypocrisy
    32. Anna Bajon (Poland)
    Pegasus?
    33. Alexandru Bartfeld
    The Window
    34. Mateusz Bartoszek (Poland)
    Delicious, isn’t it?
    35. MÜMİN BAYRAM (Turkey)
    Power of the People
    36. Jean-Loïc Bélom (France)
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    37. Vladimir Stevovic Beluga (Serbia)
    XXX
    38. Juan Gabriel Benavides (Spain)
    XXX
    XXX
    XXX XXX XXX
    39. Valentyn Bezruk (Ukraine) Sardine dummy as Napoleon.
    40. Daria Białas (Poland) Dagger Sadness
    41. Victor Bogorad (Russia) Special Relationship Gallantry Newlyweds Autumn Exodus Dispute
    42. Marcel Boguszewski (Poland) Difficult Questions
    43. Marina Bondarenko (Russia) Золушка Вино
    44. Galym Boranbayev (Kazah status) xxx xxx xxx
    45. Katarzyna Borek-Polkowska (Poland) XXX
    46. Tošo Borković (Serbia) Nest Chicken
    47. Bernard Bouton (France) Fake Bird Fake Cheese Fear Fast translation Marching diversity Liberté, égalité, LGBT
    48. Patrycja Bożek (Poland) MADE IN CHINA
    49. Antonina Brzezińska-Spiczak (Poland) xxx
    50. Oliwia Brzęczek (Poland) SATRAPA
    51. Jarosław Bujny (Poland) Lantern PATRIOTYSM YES / NATIONALISM NO THE GREAT RETURN OF INFLATION
    52. Przemysław Bukowski (Poland) Coalition
    53. Fritsche Burkhard (Germany) CDF, It’s a Man’s World, Sideview Street Art
    54. Aleksandra Bystrońska (Poland) Peppa Democracy
    55. Seyran Caferli (Azerbaijan) XXX
    56. Weidong Cai (China) XXX
    57. Lütfü Çakın (Turkey) Savaş ve Barış
    58. Huseyin Cakmak ( Cyprus) Waiting For Help
    59. Ömer Çam (Turkey) Pinocchio
    60. Ramon Carrillo Gómez (Chile) Explícame esto? Vivirse
    61. Roberto Castillo (Cuba) Amistades peligrosas 1 Propiedad Intellectual AI vs Peace
    62. Henryk Cebula (Poland) xxx xxx xxx xxx xxx
    63. Goran CELICANIN (Serbia) XXX XXX XXX XXX
    64. Barbara Chełstowska (Poland) Ruch We Collect for a Trip
    65. EHSAN CHERAGHI IRANSHAHI (Iran) How should I be today? Save Me
    66. CBSHIBU CHERIAPADATH BALAN (India) Peace
    67. Valeriia Cholovska (Ukraine) As a whole
    68. Monika Chrabąszcz-Tarkowska (Poland)
    69. Leszek Chrzęstek (Polska) Atrapa nr !
    70. Tawan Chuntra (Tajlandia) XXX
    71. Hikmet Çil (Turcja)
    I can’t Stalin this home
    72. Constantin Ciosu (Rumunia) xxx
    73. Jacek Cisło (Polska)
    Kiedy „prawdziwi” nie mogli przyjechać na wasze wesele.
    Bo na weselu goście się bawią i są przyjaźnie nastawieni.
    74. Zuzanna Ciunowicz (Polska) Autoportret
    75. Ricardo Clement (Brazylia) Desaparecidos
    76. Chiorean Cornel-Marin (Rumunia)
    Mobils Amore
    Baptismus ducis
    77. Javier Cubero Torres (Kuba)
    XXX
    78. Ronaldo Cunha Dias (Brazylia)
    Wanted
    Extinction
    Late
    79. Joanna Cypriak Czupryniak (Polska)
    WOJNA I POKÓJ
    DAMA Z RACICZKĄ
    Brzydkie Kaczątko
    80. Jerzy Czapiewski (Polska)
    Daje radę
    Młotek
    Łowca
    81. Davide D’Angelo (Włochy)
    Dummy of Power
    82. Wiktoria Dąbrowska (Polska)
    Gryzie cię sumienie?
    83. Konrad Dąbrowski (Polska)
    Dmuchane kombajny
    84. Marco De Angelis (Włochy)
    Man Of Paper
    Helmets
    85. Danny De Haes (Belgia)
    Evolution tattoo
    Sumo vine
    86. Dinildomar de Moura (Turcja)
    Dummy
    Street boy
    Child Marriage
    87. Mansoure Dehghani (Iran)
    Cry for water
    Until the last breath
    Knowledge and peace
    88. Hadi Dehghanpour (Iran)
    Manequins
    Petition Writing
    89. Oğuz Demir (Turcja)
    xxx
    xxx
    xxx
    90. Piotr Depta-Kleśta (Polska)
    XXX
    XXX
    91. Oleg Dergatchov (Francja)
    xxx
    92. Luc Descheemaeker (Belgia)
    Winter Dummy Dream Castle
    War and Peace
    Clown
    93. Edi Dharma (Indonezja)
    Fuck war
    94. Marija Dokmanovic (Serbia)
    Owl
    95. Wojciech Grzegorz Domagała (Polska)
    Kutas
    Wesoła Mina
    96. Walerian Domański (Stany Zjednoczone) 2. Trzecia Rzeczpospolita
    97. Piotr Dras (Polska)
    Plastynat 198. Katarzyna Drewek – Wojtasik (Polska)
    Wiosna w sercu
    99. Lex Drewinski (Polska / Niemcy)
    Dummy
    sATRAPA
    Peace
    Acrobat
    100. Darko Drljevic (Czarnogóra)
    Lutka i rat
    Zemlja ravna ploca
    Artificial Inteligence
    101. Wiktor Drożyński (Polska)
    Transparent
    Russia
    102. Olexander DUBOVSKYI (Ukraina)
    return of the prodigal son
    bait
    domestic tourism
    don’t litter
    refugees transition
    103. Waldemar Duda (Polska)
    Enter biurokracji
    104. Sergey Dudchenko (Polska)
    Paper roll
    Congratulations
    Rubber doll
    Ghost
    105. Amelia Duszak (Polska)
    Potiomkinowska Rosja
    Moja kochana teściowa, wzór cnót wszelakich
    Gatunek zagrożony
    106. Michał Dyakowski (Polska)
    xxx
    xxx
    xxx
    107. Mohsen Ebrahimi (Iran)
    XXX
    108. Rainer Ehrt (Niemcy)
    Digital Doctor
    Data Dracula
    Desert Phones
    Adam & Eve
    109. Boris Erenburg 
    LaokoonSelfie
    110. Makhmudjon Eshonkulov (Uzbekistan)
    Precipice
    Jury
    Optimist and Pessimist
    111. Salar Eshratkhah (Iran)
    King Dummy Doll
    Tattoo
    Super man
    112. David Evžen (Czechy)
    Backdrop
    113. Vahideh Farhadinezhad (Iran)
    Power of Women
    114. Julia Fraczek (Polska)
    xxx
    115. Maciej Fronczak (Polska)
    TRANSPLANTACJA
    AKWARIUM
    NIE STRASZ STRACHA
    116. Carlos David Fuentes (Kuba)
    Viral
    117. Jakub Gajewski (Polska)
    Fake King
    Cowboy
    Mommy
    118. Stanisław Gajewski (Polska)
    S-atrapa
    119. VENUGOPAL GALISETTY (Indie)
    NETWORK IMPACT ON OUR LIVES
    120. Armin Ganjdeh (Iran)
    XXX
    121. Ehsan Ganji (Iran)
    Accident
    Routing
    Driving
    122. Mirtad Gazazian (Armenia)
    Apple Time
    Virus
    123. Hamid Ghalijari (Iran)
    Release from prison
    The price of war
    124. Ali Ghanaat (Iran)
    Football, king and execution
    125. Giorgio Gino Giunta (Włochy)
    XXX
    126. Marek Gliwa (Polska)
    Misio
    127. Jerzy Głuszek (Polska)
    Zapach oceanu
    Miraże
    Mały marzyciel
    Alert
    Pokój z widokiem
    Na tarasie
    128. Ludo Goderis (Belgia)
    Dummy
    Dummy
    Joke&Satire
    129. Paweł Gojowy (Polska)
    Mównica
    130. Ewa Gola (Polska)
    Wyśpię Się w Grobie
    131. Leszek Goliński (Polska)
    xxx
    132. Dariusz J.Górski (Polska)
    Nature
    133. Izabela Górnik (Polska)
    NA KOŚCI
    134. Marcin Grabia (Polska)
    „Leć” różowy baloniku
    Jest Ry(d)zyko, jest zabawa
    kLEX plusk
    135. Jakub Grabowski (Polska)
    LEKOMANIA
    INFIFANTINO
    136. Leonard Grabowski (Polska)
    XXL
    137. RAUL ALFONSO GRISALES RODRIGUEZ (Kolumbia)
    Dummy vacine
    Love and lies
    138. Marzia Grossi (Włochy)
    XXX
    XXX
    139. Mirosław Gryń (Polska)
    xxx 1
    xxx 2
    140. Oguz Gurel (Turcja)
    Pinocchio
    141. Oleg Gutsol (Białoruś)
    Last Supper
    Flock
    Beach
    142. David Hafez (USA)
    Fisherman
    A trip to Venice
    143. Mirosław Hajnos (Polska)
    Oko Boga
    Trening
    Jam Session
    Dzwoń dzwoneczku
    News
    144. Armen Hamonangan (Indonezja)
    Crash test dummy inspection
    Red triangle
    145. Hule Hanusić (Austria)
    Jungle On Asphalt
    146. Cornelia Harss (Niemcy)
    Young Love
    Selfie 2
    147. MAHSHID HASHEMI (Iran)
    Ugly Ducling
    148. Yalda Hasheminezhad (Iran)
    The Tourist
    Fishing
    Baby Drink
    149. Khedr Hassan Habyb (Egipt)
    XXX
    150. Sharokh Heidari (Francja)
    Cinderella shoe
    Speechless
    Guide dog
    The hallow
    Randez-vous
    The queen
    151. Mojtaba Heidarpanah (Iran)
    Management method
    Dummy
    Mindless
    Take Your Money
    Dexterity
    152. Bagher Hemmati (Iran)
    Freedom
    153. Klaas-Jan Hemmes (Holandia)
    VotingDummies
    154. Celina Hess (Polska)
    Mięso bezmięsne
    155. Vasantha Hosabettu (Indie)
    Family
    156. Mohammad Houranfar (Iran)
    Hope
    Lifestyle
    Wish
    Hair
    Cow
    157. Qigong Huang (Chiny)
    拯救灵魂
    过山车
    158. Gerrit Huig (Stany Zjednoczone)
    Falling Dummy
    159. Kazimierz Ivosse (Niemcy)
    Zawrot głowy
    160. Shimji Iwamoto (Japonia)
    Ant
    161. Davoud Izadpanah (Iran)
    Wrong cat
    162. Helmut Jacek (Niemcy)
    Atrappe
    Stau
    163. Olga Jachimek (Polska)
    Ona temu niewinna
    164. Steffen Jacob (Niemcy)
    The Wall does’nt exist – German Unity Day
    165. Kamila Jagieniak (Polska)
    Koń trojański
    166. Steffen Jahsnowski – Herschel (Niemcy) xxx
    167. Miroslav Jakovljev (Serbia)
    Style is important
    Fake variant
    168. Dominik Jakubowski (Polska)
    Przykładowe Skrzywienie 45 Stopni
    169. Mohamadreza Jalilzadeh (Iran)
    Tree of Thoughts
    Complement
    Age and Time
    The Devil Inside
    170. Kamil Jamrozik (Polska)
    SZALA
    171. Majid Janbozorgi (Iran)
    Moasquito
    Life
    CapiBall
    172. Dorota Janicka (Polska)
    AI
    173. Wojciech Janicki (Polska)
    Władza
    174. Janek Janowski (Polska)
    Satrapa
    Koniec
    Prawie Widać
    Czas Na Porządki
    175. Artur Jastrzębski (Polska)
    Kwartet
    176. Yustinus Anang Jatmiko (Indonezja)
    Draw An Apple
    177. Nika Jaworowska-Duchlińska (Polska)
    Replay
    Zarzewie
    178. Paweł Jaworski (Polska)
    Sekrety Nosorożców
    179. Nols Jean-Marie (Belgia)
    Sleeping
    180. Behrang Jeddi (Iran)
    Dummy Mask
    Dummy Staff
    where is the water
    181. Alberto Jerez (USA)
    XXX
    182. Zuzanna Kalinka (Polska)
    Zupa Mleczna
    183. Helena Kamieniecka (Polska)
    Ewolucja
    Sprężone, odbezpiecz przed użyciem
    184. Katarzyna Kamińska (Polska)
    U mnie też dobrze
    185. Jakub Kamiński (Polska)
    Klaun
    Sejm
    Kula
    Piesek
    186. Amelia Kantor (Polska)
    RKO
    Zakręcone rzycie
    187. Maja Kapko (Polska)
    Płetwy
    188. SERPİL KAR (Turcja)
    xxx
    189. Masoumeh Karimi (Iran)
    Surprise
    190. Paulina Kasiukiewicz (Polska)
    Przejście dla pieszych
    191. Agata Kaszuba (Polska)
    Konstruktor
    192. Kacper Kaszuba (Polska)
    Baśnie (Brzydkie Kaczątko)
    Bombowy szkic
    193. Ilya Katz (——)
    Scarecrow
    Capitulation
    Know how
    194. Konstantin Kazanchev (Ukraina)
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    195. Vladimir Kazanevsky (Ukraina)
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    196. Hossein Kazem (Iran)
    The gambler
    197. Piotr Kazigrotowski (Polska)
    To nie żart
    198. Magdalena Kąkol (Polska)
    Dom na Który Cię Stać
    199. Musa Keklik (Turcja)
    highest rank
    200. Robert Kempisty (Polska)
    Kaszanka
    RojSrojs
    201. Andrea Kerestešová (Słowacja)
    Vyhorenie/Burnout
    202. Vladimir Khakhanov (Rosja)
    Droga – Wyjście z Labiryntu
    203. Guilda Khalife (Iran)
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    204. Raed Khalil (Belgia)
    Knighthood
    Refresh
    Readiness
    Fish
    205. Wesam Khalil (Egipt)
    Body and Soul
    206. Marzieh Khanizadeh Abyaneh (Iran)
    Pinocchio
    Creation
    Migration
    Honors Party
    207. Neda Khodaverdi (Iran)
    XXX
    XXX
    208. Elham KHOSHANJAM (Iran)
    XXX
    209. Oliwia Kiedrowska (Polska )
    Popraw maskę
    1944
    Ławka
    210. Szymon Klepuszewski (Polska)
    PC
    Smartphone
    Wiara czyni cuda
    211. Alicja Klimoszek (Polska)
    Znalazłem sobie kobietę
    Jestem w pracy
    Odpoczynek
    212. Łukasz Kliś (Polska)
    We dwoje zawsze raźniej
    213. Damian Kłaczkiewicz (Polska)
    Ameryka
    Racizm
    Smoke return
    Outsider
    PlaCat
    214. Michał Kłosiński (Polska)
    SATRAPA
    215. Kamil Kołaczek (Polska)
    Głośne Nie
    216. Grażyna Kołek (Polska)
    Zastępcy
    217. Arif Naci KÖNEÇ (Turcja)
    Prezervatif burun
    218. Dmitry Kononov (Rosja)
    Rain
    Tree
    Monument
    219. Jarosław Korczak (Polska)
    Stary niedźwiedź…
    220. Aleksandra Kortas (Polska)
    Atrapa
    Zabawa
    Plastic Surgery (II)
    221. Piotr Korzeniowski (Polska)
    Cardinale
    222. Yury Kosarev (Rosja)
    BIKER JACKHAMMER .
    223. Kinga Kosmalska (Polska)
    Ryba
    Jeż
    224. Małgorzata Kot- Łazarz (Polska)
    Artist
    225. Lech Kotwicz (Polska )
    Pomnik
    Wiatr historii
    226. Břetislav Kovařík (Czechy)
    xxx
    xxx
    xxx
    227. Zuzanna Kowalska (Polska)
    Król
    Wiara
    Przesada
    228. Julia Kraska (Polska)
    Opiekunowie
    Pokarm
    229. Vaso Krčmar (Serbia)
    XXX
    XXX
    Shadows
    230. Paweł Król (Polska)
    Kadilac
    231. Alicja Król (Polska)
    Uśmiech
    oBważ się!
    232. Zlatko Krstevski (Stany Zjednoczone)
    Dumi 3
    233. Vojtech Krumpolec (Słowacja)
    xxx
    234. Daniel Krysta (Polska)
    Atrapa
    Ratunek
    Blef
    Panaceum
    Zielona Energia
    235. Maciej Krzywicki (Polska)
    Kohut
    Charm und Chic
    Cień Prawdę Powie
    236. Roman Kubec (Czechy )
    XXX
    237. Sebastian Kubica (Polska)
    My Hero
    238. Paweł Kuczyński (Polska)
    Marchewka
    Piec
    Komunia
    Mur
    239. Emilia Kudarewko (Polska)
    Zwierz
    240. Viktor Kudin (Ukraina)
    UN
    Ballet
    Symbiosis
    241. Mustafa Kurmali (Turcja)
    Kukla
    Press
    242. Valeriu Kurtu (Niemcy)
    XXX
    Drone
    ukr23
    243. DENİZ İLKER KURUOĞLU (Turcja)
    Idea for sale
    244. Oleksiy Kustovsky (Ukraina)
    Dummy on the battlefield
    The Thinker
    Multicultural heart
    Scissors
    245. FIRUZ KUTAL (Norwegia / Turcja)
    Winner Team
    246. Mirosław Kuźma (Polska)
    Ambona
    247. Marek Kwiatkowski (Polska)
    Błaznowładza
    Prawie pawie
    Dzisiaj w Betlejem, dzisiaj w Betlejem…
    Białoczerwoni
    Przynęta
    Reprezentacja
    248. Tomasz Kwiatkowski (Polska)
    Polish Yoga Man 1. Jogin polski 1.
    Autotherapy. Autoterapia.
    249. Kamil Lach (Polska)
    Uważaj, z kim tańczysz
    250. Katarzyna Laskowska (Polska)
    Odpoczynek
    251. Małgorzata Lazarek (Polska)
    dobra Gospodyni
    Chłop i baba
    252. Jonas Lenkutis (Litwa)
    XXX
    XXX
    XXX
    253. Anatoliy Lerner (Niemcy)
    XXX
    XXX
    254. Klaudia Lewkowicz (Polska)
    Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka
    255. Tao Li (Chiny)
    Pure Carrots
    256. Fan Lintao (Chiny)
    XXX
    257. Marta Lis (Polska)
    Dziewczyna z euro
    258. Xilong Liu (Chiny)
    General’s Glory
    Fart
    259. Qiang Liu (Chiny)
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    260. Grama Liviu (Rumunia)
    Hands
    261. Patrycja Longawa (Polska)
    Human nature killer
    Plastic XII
    262. Swerts Luk (Belgia)
    Death
    Death Of The Giant
    263. Igor Lukyanchenko (Ukraina)
    Light in the Window
    Time
    264. Szymon Łacheta (Polska)
    Sexual activity
    Relationship
    Folwark zwierzęcy
    265. Nahid Maghsoudi (Iran)
    Crash Test Dummy
    Freedom Of Speech
    Global Warming
    266. Paraskevi Magkavetsos (Grecja)
    Follow my lead.
    267. Julia Majewska (Polska)
    Z Widokiem Na Morze
    268. Sławomir Makal (Polska)
    Wilka
    Zmyłka
    Nocny kurs
    Bez parytetu
    Cyryl
    269. Dilek Mansur (Turcja)
    İNSANLIK
    270. Anna Marcinkowska (Polska)
    Atrapa
    Shit Happens
    271. Cretu Marin (Rumunia)
    Unexpected harvest
    Rigorous selection
    272. Emilia Maryniak (Polska)
    Błękit Oceanu
    273. Sylwia Maślany (Polska)
    Schabowych już więcyj nie będzie…kaszanki tyż!
    274. Monika Maurycy (Polska)
    Biodegradowalny
    Duma
    Propaganda Sukcesu
    275. Marcin Maziej (Polska)
    Pielgrzym
    Władca marionetek
    276. Antonio Medina Segura (Kuba)
    Cambio climático
    277. Arben Meksi (Albania)
    XXX
    XXX
    278. Silvano Mello (Brazylia)
    Dummy history
    Dummy
    Dummy I
    279. Fethi Gurcan Mermertas (Turcja)
    Confused Duck
    280. Amelia Michałowska (Polska)
    Blame
    281. Dagmara Miękus (Polska)
    282. Atrapa
    283. Mojmir Mihatov (Chorwacja)
    Pausa
    Man And Nature
    The End
    284. Tomasz Mikinka (Polska)
    xxx
    285. Ali Miraee (Stany Zjednoczone)
    Golden Calf
    Shooting the dream
    Accused
    Sexual Abuse
    Christ’s red wine
    286. Peiman Mirzaei (Australia)
    My kite
    287. Kamil Miśkowiak (Polska)
    Seniorka
    Gliniany Kreml
    Gliniarz
    288. Valerii Momot (Ukraina)
    XXX
    XXX
    289. Amin Montazeri (Iran)
    King
    Sky
    Peace
    290. Luciano Montemarano (Włochy)
    s.TRUMP
    The pirate who was looking for what remains of the sea
    291. Marcel Claudiu Morariu (Rumunia)
    Lie
    Misogyny
    292. Michel Moro Gómez (Kuba)
    Digital falsehood
    Fictitious love
    Digital education
    Conqueror
    293. HAMIDREZA MOSAYEBI (Iran)
    xxx
    xxx
    294. Mahdi Mostafavi (Iran)
    XXX
    295. Miroslav MOTYCIK MIME (Słowacja)
    Save the Bird
    296. Dejan Mraović (USA)
    Current Political Affairs
    297. Jasminko Mulaomerović (Bośnia i Hercegowina )
    The Winners
    XXX
    298. Witold Mysyrowicz (Polska)
    HODOWLA KRÓLIKÓW
    PODSTĘPNA BROŃ
    299. Khodayar Narouei (Iran)
    The Last Supper
    300. Shermin Nasiri (Iran)
    Eye-Ear-Mouth
    Eye-grabbing
    301. Nina Natońska (Polska)
    Feminatywy
    302. Paweł Nawrot (Polska)
    Gest
    303. Mahmood Nazari (Iran)
    Mountain
    Do Not Satire
    ATM
    Immigration
    304. Damian Niemiro (Polska )
    Papież Polak
    305. Peter Nieuwendijk (Holandia)
    Dummy 3
    European Problems
    306. Ewa Niewiarowska (Polska)
    Pif – Chlap
    307. Tchavdar Nikolov (Bułgaria)
    Putin
    308. Bin Ning (Chiny)
    Weak Fruit
    309. Magdalena Nowak (Polska)
    Atrapa
    310. Julia Nowak (Polska)
    NIE PIJ
    311. MICHAIL NTAILAKIS (Grecja)
    THE FIREMAN
    312. Kinga Offert (Polska)
    City Life
    313. Radko Oketič (Słowenia)
    Mickey Micasso
    Prisoner of AI
    New Fur
    314. Mateusz Oleszczak (Polska)
    Bóg zapłać
    Szczęśliwego Nowego Roku” / „Happy New Year
    315. Aleksandra Olszak (Polska)
    Rozbitek
    316. Hassan Omidi (Iran)
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    317. ÖNDER ÖNERBAY (Turcja)
    xxx
    318. Marek Osman (Polska)
    15.10 do urny
    Amen
    319. Elena Ospina (Kolumbia)
    Artificial intelligence- Chat GPT
    Riderless
    Ladder
    Killing the dragon
    320. Eray Özbek (Turcja)
    Lady & …
    321. Damian Pacha (Polska)
    Na swoim
    322. Stanisława Pająk (Polska)
    Nie udawajmy, że nie dmuchamy w gwizdki na wieloryba
    323. Alireza Pakdel (Iran)
    Dictator
    Optometry
    Artificial intelligence
    324. MAHBOUBEH Pakdel (Iran)
    XXX
    XXX
    XXX
    325. Vasileios Papageorgiou (Grecja)
    xxx
    326. Gábor Pápai (Węgry)
    Family is family
    327. Jerzy Piotr Pasiński (Niemcy)
    Róża zanim zapachnie najpierw zakole
    328. Marek Pastusiak (Polska)
    DługoPIS
    329. Elżbieta Pastuszko (Polska)
    Pozorne relacje
    330. Martyna Pazera (Polska )
    Competition
    331. Andrea Pecchia (Włochy)
    Dummy of Europe
    The Tinker
    Very Latest Generation
    332. Tsocho Peev (Bułgaria)
    Artificial intelligence
    Cornucopia
    333. EDWIN PERALES GONZALEZ (Peru)
    Trench
    334. Bobo Pernecký (Słowacja)
    XXX
    XXX
    XXX
    335. Roman Peshkov (Rosja)
    Bunch
    Lion
    336. Kamila Pielot (Polska)
    Szara Pomarańcza
    337. Andrzej-André Pijet (Kanada)
    XXX
    338. Natalia Piramowicz-Odrowąż (Polska)
    Optymista
    339. Zbigniew Piszczako (Polska)
    XXX
    XXX
    340. Klaus Pitter (Austria)
    Rival
    Concert
    341. Karina Piwowarska (Polska)
    Karaiby
    Polityka
    342. Mieczysław Podgórski (Polska)
    Siekiera
    343. Karolina Podyma (Polska)
    Atrapa
    344. Weronika Poje (Polska)
    Krajobraz Z Ptakiem
    345. Louis Pol (Australia)
    XXX
    XXX
    346. Stefaan Provijn (Belgia)
    Dummy love
    In vino veritas
    Life cycle
    Birds nest / camera
    Change of heart
    347. Jerzy Prożogo (Polska)
    aTiRapa
    nieznośna lekkość
    348. Patrycja Przeczewska (Polska)
    Przyszła Baba Do Lekarza
    349. Kajetan Przybysz (Polska)
    Na coś trzeba umrzeć
    350. Monika Przychodzeń (Polska)
    Cień człowieka
    351. Oleksandr Pshenianykov (Ukraina)
    Bomba 1
    Bomba 2
    352. Jingyan Qi (Chiny)
    Warm
    Dress
    353. Spiro Radulović (Serbia)
    Cosmic Love
    Success
    Pardon
    354. Monika Radzewicz (Niemcy)
    Kamuflaż
    355. Mohammad Raei (Iran)
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    356. Sajad Rafeei (Iran)
    How was man made
    Rescue from war
    On the right track
    Desire to capture
    357. Maryam Rahimi Poor Fanaei (Iran)
    pen
    XXX
    358. Dariush Ramezani (Kanada)
    Obey Your Imam
    Give Up
    Free
    The Rope
    War Must Go on
    359. Fereshte Ramshini (Iran)
    XXX
    360. Milorad Rankov (Serbia)
    361. XXX
    362. Maryam Rashghi (Iran)
    An astronaut took Picasso’s bird into space
    363. Ali Rastroo (Iran)
    Collection of a riot police
    The Sedan Chair
    The Cellists
    364. Sergii Riabokon (Ukraina)
    XXX
    XXX
    365. Felix Vicente Ronda Rivero (Hiszpania)
    Man And Woman
    366. Mario Rosanda (Chorwacja)
    Hmmm…
    Sit Down-great!
    367. Arturo Rosas (Meksyk)
    Legs
    Paradise
    368. Janusz Różycki (Polska)
    Człowiek współczesny
    369. Anna Rumin (Polska)
    XXX
    XXX
    370. Gabriel Rusu (Rumunia)
    Bubbles Troubles
    371. Martin Rybář (Czechy)
    Race
    372. Mahdieh Sabbaghkar (Iran)
    Wooden dummy s tomb
    Dummy tries to right his lies
    373. Mehdi Sadeghi (Iran)
    xxx
    374. Saeed Sadeghi (Iran)
    Van Gogh
    Justice
    Freedom
    Facebook
    375. Mikołaj Sadowy (Polska)
    Bezcenne
    Zły pies
    376. Majid Salehi (Iran)
    Tamed anger
    courage
    Joke
    Fear is dead
    Gate
    377. Eder Santos (Brazylia)
    xxx
    xxx
    378. Norbert Sarnecki (Polska)
    A trap(a)
    379. Engin Selçuk (Turcja)
    XXX
    380. Liliana Serafin (Polska)
    #intothewild
    381. Seyed Ali Seyedi (Iran)
    Observer Frog!!
    382. Seyed Hamid Seyedi Abardeh (Iran)
    XXX
    383. Ali Shafei (Iran)
    XXX
    XXX
    384. Ali Shahali (USA)
    Invention
    Lawn Mower
    The Fish
    War and Peace
    385. Viacheslav Shilov (Francja)
    Monument
    386. Aleksandr Shmidt (Rosja)
    XXX
    XXX
    XXX
    387. Sergey Sichenko (—–)
    Christmas Tree Based on the painting by Vereshchagin The Apotheosis of War
    Black & White_2
    388. Victor Skopintsev (Rosja)
    SCARECROM
    TARGET
    HOMELESS
    PSYCHOS
    389. Natalia Sara Skorupa (Polska)
    Seks edukacja
    390. Beata Skowron (Polska)
    Curwa ale klyrk!
    391. Aleksandra Skórka (Polska)
    Atrapa
    392. Rafał Skwierawski (Polska)
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    393. Kamran Sokhanpardaz (Iran)
    XXX
    394. Victor Solis (Meksyk)
    The bath
    Chess
    Videochat
    Wi-Fi?
    Priority
    395. Hamid Soufi (Iran)
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    396. Patryk Sroczyński (Polska)
    In Humans
    Your Turn
    397. AGNIESZKA SROKOSZ (Polska)
    Atrapa
    Satyrykoń
    398. Michał Stachacz (Polska)
    Prezydent
    Sztuczna Inteligencja
    Woke culture
    Make art nor war
    399. Wiktoria Stachańska (Polska)
    Hamburger
    400. Damian Stachura (Polska)
    Ukryta Prawda
    401. Tomasz Stachura (Polska)
    Polityka
    Ai
    402. Liviu STANILA (Rumunia)
    Fashion…
    Burn test dummy…
    Spiderchild…
    Democracyrcus…
    403. Piotr Stanisławski (Polska)
    Niepokój dekadencji
    404. Grzegorz Stańczyk (Polska)
    Bez Słów
    405. Włodzimierz Staszczyk (Polska)
    Zarośnięci
    406. Veys Stefaan (Belgia)
    Carefree car vacation trip
    407. Monika Stopyra (Polska)
    xxx
    408. Bartosz Styrna (Polska)
    Atrapa
    Powłoka
    Atrapa
    409. Rešad Sultanović (Bośnia i Hercegowina)
    XXX
    410. Constantin Sunnerberg (Belgia)
    XXX
    XXX
    XXX
    411. Ali Sur (Turcja)
    Puppet
    xxx
    412. Krzysztof Suski (Polska)
    EYES OF WAR
    PRZEKROCZENIE GRANIC
    413. Olexandr Sydorenko (Ukraina)
    Digital
    414. Borys Szembek (Polska)
    xxx
    Bo dzisiaj nie wtorek.
    415. Agata Szewczyk (Polska)
    Miłością upojenie? Miłości Urojenie!
    416. Aleksandra Szlęk (Polska)
    Widoki
    Syzyf
    417. Ola Szmida (Polska)
    Włosy To Korona Każdej Kobiety
    Cudze chwalicie, swojego nie znacie
    418. Anna Szmyt-Boguniewicz (Polska)
    Nogi Vintage
    419. Aleksandra Szok (Polska)
    Książęcy Taniec Ze Szpadą
    Skok Na Główkę
    420. Grzegorz Szumowski (Polska)
    Dystrybutory
    XXX
    XXX
    421. Szymon Szymankiewicz (Polska)
    KINDER SURPRISE
    RUSSIA TOYS
    SAFETY FIRST
    LAST CHRISTMAS
    BE YOURSELF
    422. Marek Szymańczuk (Polska)
    Atrapa
    423. Javad Takjoo (Iran)
    Save Me
    Generation Path
    The sound of the Home
    424. Alexei Talimonov (Wielka Brytania)
    Chess Player
    Artist And Jumper
    425. Irina Tall Novikova (Białoruś)
    XXX
    426. Weronika Tarka (Polska)
    Homo sum
    Dziwny bukiet
    Szacunek
    427. Tony Tasco (Belgia)
    XXX
    XXX
    428. FRIEDRICH Tasser (Włochy)
    MUSEE DU LOUVRE
    SMARTPHONE LOVE
    TRAIN TO ROME
    429. MICHAŁ TATARKIEWICZ (Polska)
    AI
    xxx
    xxx
    Brexit
    430. Alejandro Tempesta Tastás (Argentyna)
    Camuflado
    431. Tommy Thomdean (Indonezja)
    XXX
    Brain Auction
    History Man
    432. Bobisa Todorovic (Serbia)
    Victim
    Hunger
    433. Piotr Tomala (Polska)
    Czekając na whiskey… lód już jest
    Nieoczekiwana zmiana miejsc
    434. Jan Tomaschoff (Niemcy)
    XXX
    435. Miłosz Tomkowicz (Polska)
    Marsz
    436. Saman Torabi (Iran)
    Plastic Style
    Fake Mother
    The Taste of War
    437. Akbar Torabpour (Iran)
    XXX
    War
    438. Aga Truszkowska (Polska)
    XXX
    439. Olena Tsuranova (Ukraina)
    XXX
    XXX
    XXX
    440. Ivailo Tsvetkov (Bułgaria)
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    441. ALICJA TUHY-ROMANIK (Polska)
    WSZYSTKIE DOBRE RZECZY CHODZĄ TRÓJKAMI
    XXX
    442. Damian Tylek (Polska)
    AITRAP
    Lord of the Rings
    443. Kamil Ustrzyński (Polska)
    Like
    444. Eda Uzunoğlu (Turcja)
    Refugees and Their Dreams
    445. Ghadir Vaghari (Iran)
    Cooperation
    No War
    Angry Bird
    Driving
    446. Mahdi Vaghari (Iran)
    my phone
    Golden friends
    447. Norbert Van Yperzeele (Belgia)
    Safety at war
    448. Igor Varchenko (Cypr)
    Dummy in Kremlin
    Three men
    Leave a mark on the Moon
    449. Luc Vernimmen (Belgia)
    Dummy
    Abandoned
    Yes, You can
    Accident
    450. Julio Vett (Brazylia)
    Peace
    451. Jaksa Vlahovic (Serbia)
    Empty Pockets
    Smartphone
    452. Sabine Voigt (Niemcy)
    Care Robot
    Whale Golfing
    453. Aleš Vyjidák (Czechy)
    Plast
    Rabbit
    454. Grzegorz Wach (Polska)
    Lipny miód
    455. Xuewei Wang (Chiny)
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    456. Natalia Wdowikowska (Polska)
    SIAD!
    457. Cai Wei Dong (Chiny)
    xxx
    xxx
    xxx
    458. Grzegorz Weigt (Polska)
    Wife
    Babel
    459. Kfir Weizman (—–)
    Love / Hate
    XXX
    460. Weng Lifeng Weng (Chiny)
    Sea
    461. MARK WINTER (Wielka Brytania)
    ’D’ for Donald
    War Birds
    ARTificial Intelligence
    462. Ulrike Wodner (Niemcy)
    Selfie
    Soldiers
    Conversation
    to bare one’s teeth
    463. Franciszek Wolski (Polska)
    Extinct
    lAIf creation
    464. Magdalena Wosik (Polska)
    Atrapa
    S..Atrapa
    Spacer
    Solenizant
    465. Zbigniew Woźniak (Polska)
    xxx
    Marzenie starzejącego się artysty !
    Izraelski zrzut ” słodyczy ” dla palestyńskich dzieci !!
    xxx
    466. Mariusz Woźniak (Polska)
    Czysta woda
    Ewa
    Naga prawda
    467. Matylda Wójcik (Polska)
    Tutti Frutti
    468. Albert Wrotnowski (Polska)
    Płacz po rozlanym mleku
    469. Paulina Wujec (Polska)
    uśmiech
    470. Monika Wyłoga (Polska)
    W imię pokoju
    Atrapa
    Wróżba
    471. Lijie Yang (Chiny)
    XXX
    XXX
    XXX
    472. Zhongwei Yang (Chiny)
    Nature of war
    child’s life
    473. Angelina Yaremich (Polska)
    Gołąb Bez Spokoju
    474. Yosakorn Yingthongchai (Tajlandia)
    Evolution from fireflies
    475. ZHANG Yongqing (Chiny)
    XXX
    XXX
    476. Ali Asghar Yousefi (Iran)
    Flight
    477. Yúshìxīn Yu (Chiny)
    XXX
    XXX
    478. Akbar Zahab Asli (Iran)
    together
    479. Zemgus Zaharāns (Łotwa)
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    XXX
    480. Ángel Ramiro Zapata Mora (Kolumbia)
    XXX
    XXX
    XXX
    481. Lena Zasina (Polska)
    Liceum – Muzeum (dyptyk)
    482. Wojciech Zatorski (Polska)
    Mikrofon
    Zdziwiona
    Karmnik
    Parasol
    Pushback
    Wolne Media
    483. Piotr Zatorski (Polska)
    Ptaszki
    484. Jerzy Zborucki (Niemcy)
    AI
    Wodzirej
    Podróbka
    IVReich
    Kto Chce, Kto Cce
    485. Mirosław ZDRODOWSKI (Polska)
    BRAUN 2
    BRAUN 1
    486. Yun Sheng Zhao (Chiny)
    XXX
    487. XIYUE ZHOU (Chiny)
    XXX
    XXX
    XXX
    488. Arina Zhuravskaya (Polska)
    xxx
    489. Adomas Zilinskas (Litwa)
    xxx
    490. Grzegorz Ziółkowski (Niemcy)
    Punkt Widzenia
    491. Mikhail Zlatkovsky (Rosja)
    Exam
    Test
    Leonardo
    492. Ewelina Zwierzyńska-Drewniak (Polska)
    Atrapa XXI wieku
    493. Łukasz Zwolan (Polska)
    Atrapa
    Stół
    xxx
    Intruz
    Wolność
    494. Łukasz Zwoliński (Polska)
    XXX
    495. Bartłomiej Zygmunt-Siegmund (Polska)
    Satrapa
    Holywood
    Szkoła przetrwania
    496. Sebastian

 

منبع

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

.

radiosite11chelegi

ایران کارتونتبریز تونشیرین طنز