امروز : جمعه, 08 مهر 1401

shahre-hoshmand         

:::

= 1401/05/18 =

شرکت کنندگان هشتمین  دو سالانه طنز "LUIS D'OLIVEIRA GUIMARAES" پرتغال / 2022

_________________________________________

79 کشور

550 کارتونیست

1670 اثر

Albania

Agim Sulaj

 

Germany

Frank Hoppmann

Hossein Eskandery

Ivan Prado Quiroga

Sabine Voigt

Steffen Jahsnowski

 

Saudi Arabia

Ameen Alhabarah

 

Algeria

Aimeur Youcef

Benamar Brahim

 

Argentina

Alberto Jose Femia

Alejandro Becares

Beard – Edgardo Gregorio Fernández

berté

Kappel

Martin Favelis

Mate – Matias Tejeda

Moyano Ernesto

Omar Perez

Outeda / Favelis

Armenia

Arsen Gevorgyan

Mirtad Cazazian

 

Australia

Alfredo Wong Ruiz

Louis Pol

Mark Lynch

 

Austria

Hule Hanusic

Klaus Pitter

 

Belgium

Constantin Sunnerberg (Cost.)

Erik Heijlen

Hans Dierick

Luc Vernimen

Martin Van der Linden

Patrick Heymans

Philippe Bossens

Stefan Provijn

Trui Vanden Berghe

 

Belarus

Oleg Gutsol

Vitaly Bondar

 

Bosnia Herzegovina

Resad Sultanovic

 

Brazil

Aleco – Alexandre Cabral

Alex Leal

Angelo Pastro

Antonio Alves de Lima Junior

Cau Gomez – 1

Civil Einstein – 2

Donga – Ricardo Freitas – 4

Eder Santos – 4

Edra Amorim – 4

Emerson Coe – 4

Francisco Juska – 3

John Bosco – 4

Liz France – 4

Lu Vieira – 4

Mario Jesus Marcelino – 4

Miguel Jr – José Miguel Pires Junior – 2

Milton de Faria e Souza (1OOOTON) – 4

Ronaldo Cunha Dias- 4

Santiago (Neltair Abreu) – 1

Silvano Mello – 4

Thiago Lucas – 1

 

Bulgaria

Aleksandar Simov – 3

Diliana Nikolova – 4

Maya Tcholakova – 4

Miroslav Bozhkov – 4

Tsocho Peev – 3

Veselin Zidarov – 4

 

Canada

Bruce Mackinnon – 4

NEMØ – Jose Neves – 2

 

Kazakhstan

Galym Boranbayev – 4

 

Chile

David Tineo Rangel – 4

Pepe Pelayo – 1

 

Cyprus

Arif Albayrak

Huseyin Cakmak

Igor Varchenko

Mustafa Tozaki

Nataliya Varchenko

 

Colombia

Camilo Triana

Cristian Sanchez

Elena Ospina

Fernando Pica

Guaico – Raul Grisales

Hormiga – Carlos Gómez Fernández

Jucalo

Ramiro Zapata

Raul Zuleta

Stella Peralta

 

South Korea

Pyonghyun Kim

Yong Myong Lee

 

Costa Rica

Ferrom – Ferreol Murriel

 

Croatia

Borislav Hegedusic

Dado – Dragutin Dado Kovacevic

Damir Novak

Mario Rosanda (ROS)

Mojmir Mihatov

 

Cuba

Brady Izquierdo – 3

Ernesto Rodriguez Castro – 3

Javier Cubero Torres – 4

Javier Roman Delgado – 2

Miguel Morales – 4

Osvaldo Gutierrez Gomez – 1

Ray – Raimundo Llerena – 1

Reynerio Tamayo – 4

Voland – Roberto Castillo Rodriguez

 

UAE

Sherif Arafa

 

Egypt

Ahmed El-Dandrawy

Dina Abdelgawad Shosha

Fawzy Morsy

Hader Yehia

Omar al-Dandarawi.

Sameer Malk Ali

Shaima Jamal Sharif

Wesam Khalil

 

Slovakia

František Bojničan

Roman Sika

Vladimir Pavlik

 

Slovenia

Stane Jagodic

 

Spain

Acapu (Ximo Sigarra) – 4

Arturo Molero – 4

David Vela – 4

Ellapizloco – Javier Zorrilla Berganza – 1

gog – 4

Harca – Juli Sanchis

Juan Gabriel Benavides

Luís Menta

malagon

Manolo – Manuel Sainz Serrano

Manuel Arriaga

 

Estonia

Esther Lauringson – 4

 

USA

David Hafez – 4

Phu Nguyen – 4

William Lockett – 3

 

France

Alain Dubouillon

Biz – Pierre Bizalion

Bruno Paleni

Chouba – Charlotte Oubbadia

Djony Rubio

Jean-Loïc Bélom

Jean-Michel Renault

Josso Jocelyn

Kak – Patrick Lamassoure – 2

Mr. T (Eric Truant) – 4

Ricaher Nagy– 4

NOL – Arnauld van der Donck – 4

Pichon, Michel – 2

Pierre Ballouhey

Plop et KanKr

Red ! – Patrick Redon

Rene Bouschet – 4

Richard Nagy

TRAX – Christine Traxeler – 4

 

Greece

Akis Volvis

Augustine Kissamitakis

Dimitris Georgopalis

Grigoris Georgiou

Kostas Anagnostis

 

Great Britain

Chicane – Mark Winter

Isabella De Novellis

Talimonov, Alexei

 

Netherlands

Anneke van Steijn

Peter Nieuwendijk

Rosa Cerruto

 

Hungary

Istvan Kelemen

 

India

Abhik Basu – 4

Alok Kumar – 1

Anand Dilip Ankush – 2

B V Panduranga Rao – 4

C.B.Shibu – 4

Mch Poornachandra Rao – 2

Jairaj TG – 1

Malatesh M Garadimani – 4

Manoj Chopra – 3

Pendela Venkata Sudhakar Rao – 4

Rajeendra Kumar – 2

Ranga Chary – 2

Smitha Bhandare Kamat – 2

Yathish L Shettigar – 1

Venugopal Galisetty – 2

Vishal V Shenoy – 4

Vishwas Suryawanshi – 3

 

Indonesia

Agus Eko Santoso – 3

Agus (Ghost) Harsanta – 2

Agus Widodo (4)

Amoeng (Makmun Bungsun) – 1

Bakti Setyanta

Bambang Sulistyo

Danny Yustiniadi

Darsono – 4

Doddy Iswahyudi

Edi Dharma – 1

Samudra gem

Jitet Kustana

Joen – Yunus Erlanga

Leo Wahyudi – 4

Muhammad Basri – 1

Yustinus Anang Jatmiko

 

Iraq

Ali Qahtan Mohamed

Hala Tabs

Handren Khoshnaw

Jabar Saber Qader

Qasim Qapalan

Rzgar Aziz Ibrahim

Hawraa Tabs

 

Iran

Abolghasem Tahanian – 4

Ahmad Reza Sohrabi – 4

Ali Ghanaat – 4

Ali Miraee – 4

Amin Famil Baghstani – 4

Amir Aqajany – 1

Amir H Noroozi – 3

Bahman Jalali Nokandeh – 4

Bahram Arjmandnia – 4

Basireh Hasani Shariat Panahi

Benjamin Ale Ali

Davoud.Deldar – 2

Ehsan Cheraghi Iranshahi

Ehsan Ganji – 4

Elham Khalili Mehr – 4

Elham Khoshanjam – 2

Emad Salehi – 4

Esmaeili Mokhtar – 1

Fateme Bagheri Hafshejani – 1

Fatemeh Nazardokht – – 1

Hamid Ghalijari – 1

Hamid Soufi – 4

Hassan Omidi – 4

Heibat Ahmadi – 4

Helmasadat Karimi – 3

Hojjat Mohammadi – 3

Hossein Kazem – 4

Hossein Rahimkhani – 4

Javad Abdolhoseini – 4

Javad Takjoo – 2

Keyvan Varesi – 4

Mahboobeh Pakdel

Mahdieh Sabbaghkar

Mahshid Hashemi

Majid Salehi – 4

Marzieh Khanizadeh Abyaneh

Mehdi Haddadi – 3

Mohammad Hossein Akbari – 4

Mohammad Raei –4

Mohammad Razm Hosseini – 4

Mohsen Asadi – 4

Mohsen Jafari – 1

Monireh Ahmadi – 4

Nahid Maghsoudi

Naser Nargessi

Neda Khodaverdi

Neda Zereshkian

Parisa Dehghani

Pooya Abdoli

Ramin Tahmasbi

Rasoul Habibi

Saeed Moosarezaei

Sajad Moazam

Sajad Rafeei

Salar Eshratkhah

Sepideh Aghaei

Sepideh Faramarzi

Serveh Ghaderi

Shahram Yaghoubi Majd

Taheri  Mahboube

Taheri Zahra

Tayebe Khalili Mehr

Vahide Dolati

Yassan Delfan

Zahra Pazoki

Zhaleh Yosefinezhad

Zeynab Gharibi

 

Irlanda

Miroslaw Nowak.

 

……

Alexandrj Bartfeld

Boris Erenburg

Ilya Katz

Kfir Weizman

Raffael Blumenberg

Sergey Sichenko

 

ITALY

Alfio Leotta

Andrea Busi

Ciro D’Oriano

Dindo – Zordan  Daniele

Eugénio Saint Pierre

Gabriele Corvi

Gio – Mariagrazia “Gio” Quarante

Marco De Angelis

Marco Fusi

Marilena Nardi

Paola Sala

Stefania Simeoni

Tasser Fridrich

 

JAPAN

Das – Daniel Sahade

 

Jordan

Osama Hajjaj

 

Kosovo

Agron Sejdiu

 

Kuwait

Hazem Nassar

 

LEBANON

Ezdehar Ahosni

 

Lituania

Vladimiras Beresniovas (Vlaber)

 

Luxembourg

Pol Leurs

 

Macedónia

Bozidar Pop Antoski

Jordan Pop Iliev

Keti Radevska

Mile Mancevski

Miro Georijevski

Tode Risto Blazevski

Zlatko Iv Krstevski

 

Morocco

Ahmed Khabali

Derkaoui Abdellah

Sassa Mohamed

Tarek Benbaba

 

México

Arturo Valentin Paz

Edgar Alan Valentim

Gabriel Lopez Martinez

Gerardo Barba Ríos

Lorena Piedra Castillo

Moçambique

Neivaldo Nhatugueja

 

Moldávia

Victor Crudu

Valeriu Kurtu

 

Montenegro

Darko Drljevic

Dragomir Djukic Charlly

Vjekoslav Bojat

Myanmar

Ngai Oo ( U Han kyi )

Tin Myo Aung

 

Nicarágua

Wilber Chavarria Centeno

Nova Zelandia

Phil Parker

 

Palestine

Manal Kahlout

Safaa Odah

 

Perú

Edwin Perales Gonzalez

Jorge Luis Ramos Cajo

Karry – Julio Carrion Cueva

Marko Ramos

Omar Zevallos Velarde

Pepe Sanmartin

Walter Toscano

 

Poland

Agnieszka Stec – 1

Bartosz Styrna – 3

Czeslaw Przezak – 4

Dariusz Dabrowski – 4

Emil Idzikowski – 1

Izabela Kowalska-Wieczorek

Jacek Frackiewicz – 2

Jacek Majcherkiewicz  – 3

Jerzy Stepniak – 1

Justyna Szydłowska – 1

Maciej  Trzepalka    – 4

Maja Stankiewicz – 1

Marcelina Weilandt  – 1

Michal Graczyk – 1

Mirela Bukała – 2

Miroslav Hajnos – 1

Zygmunt Zaradkiewicz – 4

 

Portugal

Adão Conde – 2

Agostinho Pereira – 1

António Gaspar – 4

António José Lopes – 2

Cardosálio – António Luís Cardoso – 2

Fernando Madeira – 4

João Pedro Lima    – 4

José Antonio Fonseca – 1

Luis Costa

Onofre Varela

Paulo Fernandes

Pedro Ribeiro Ferreira

Pedro Silva

Quim Carvalho

Ricardo Ferreira

Santiagu (António Santos)

 

kyrgyzstan

Ruslan Valitov

 

Czech Republic

Evžen David

Jiří Novák

Jiri Srna

Martin Rybar

Pavel Matuška

Roman Kubec

 

Rep. Pop. China

Ba Bilig

Cai Weidong

Chen Anyong

Cheng Ping Zhu

Dai Peicheng

Fan Lintao

Gao Yan

Guo Yi Hui

Huang Qigong

Jia Ruijun

Junqi Liang

Lei  Zou

Li Bu Yi

Li Hai Feng

Li Ji Chuan

Li Kui Jun

Li Xiaoyang

Li Yan Nien

Li Zhong

Liu  Jie

Liu Qiang

Liu Xihua – 4

Lou Peidong – 2

Lu Nan – 4

Lv Guo-hong  – 1

Qiao Wei

Qigeqi

Qijingyan

Su Xue Bing – 4

Sun Chen  – 4

Sun Shen Ying – 4

Tao Yong  – 2

Wang Dapeng – 4

Wang Rui Sheng – 4

Wang Yinxiang – 4

Wang Wei – 1

Weng Lifeng – 4

Weng hankai – 1

Wei Bin Cai – 2

Weili – 4

Xilong Liu – 3

Xuewei Wang – 4

Yan Gao – 2

Yang Lijie   – 4

Yang Xiaobo – 4

Yu L Liang – 4

Yu Shixin – 4

Zhang Pengfei – 3

Zhang Yaming – 1

Zhang Yongqing – 1

Zhao Yun Sheng – 4

Zhu Zizun – 1

 

Romania

BOA – Ovidiu Ambrozie Bortă – 4

Chiorean Cornel-Marin – 2

Costin Șerban

Gabriel Rusu

Gelu Pascal

George Licurici

Gogu Neagoe

Horia Crisan

Liviu Stanila

Marian Avramescu

Marian Lupu

Mihai Gabriel Boboc

Mihai Ignat

Nicolae Lengher

Pavel Constantin –

Sergiu Farcasanu

 

Rússia

Alexander Bogdanov – 3

Alexander Shmidt – 4

Alexey.n Mikhaylusev – 3

Anatoly Radin

Igor Smirnov

Irina Galchina

Ivan Anchukov

Mikhail Zlatkovsky

Nikolay Chernyshev

Roman Peshkov

Sergey Sokolov

Tarasenko  Valeri

Yury Kosarev

Vasiliy Alexandrov

Victor Skopintsev – 4

Vladimir Khakhanov – 4

Vladimir Soldatov – 3

Zudin Aleksandr – 3

 

Serbia

Aleksandar Petrikanovic – 1

Danja Doroski – 2

Dragan Stoskovic

Filip Karan

Goran Celicanin

Mileta Miloradovic

Miroslav Jakovljev

Nikola Golubovic let.

Ognjen Gavrilovic

Ognjen Stojanovic – 3

Predrag Srbljanin – 4

Ratko Lulic – 1

Sava Babic – 4

Snežana Čomor   – 3

Spiro Radulovic – 3

Toso Borkovic Toshow

Uros Maksimovic

Vaso Krčmar

Zoran Zlaticanin

 

Singapura

Ting Fang

 

Syria

Morhaf Youssef

Raed Khalil

Yassin Alkhalil

 

Sudan

Elrayah Ombaddi Abubaker

Osman Obaid

 

Switzerland

Luzinha, Simone Luz

Stefan Haller

 

Thailand

Prawit Mongkolnowrut

 

Turkey

Ahmet Aykanat – 4

Ali Hakan Alan -1

Ali Sur – 3

Alp Muzaffer Uzunoğlu – 4

Arif Demirel – 1

Bilen Kırtasiye Kopyalama  – 2

Canan Yıldız  – 3

Cemil Safiturk – 1

Cengiz U.Bergamalı – 1

Cenk Alparslan – 1

Coskun Gole – 1

Deniz Ilker Kuruoglu

Dinçer Köksal

Fahriye Çitakli

Fatih Aksular

Fethi Gurcan Mermertas – 1

Halit Kurtulmus –Aytos – 2

Hayrunnisa Fırat – 1

Hicabi Demirci  – 4

Hikmet Çil – 3

Hilal Ozcan – 4

Ilker Mansuroglu  – 1

Ismail Kar  – 4

Kaan Saatci – 2

Kemal  Ozyurt – 1

Kerem Yuce – 2

Mehmet Zeber – 3

Mete Agaoglu – 1

Muammer Kotbas  – 4

Muammer Olcay – 3

Muhittin Köroğlu – 4

Mumin Bayram – 4

Murat Dolgun – 1

Musa Gumus

Nihat Akburak – 1

Nuhsal Isin – 4

Oguz Demir – 2

Oguz Gurel

Oguzhan Çiftci

Oktay Bingol

Onder Onerbay – 4

Paylas Kiraz – 3

Serpil Kar – 4

Tuna Ceylan – 3

Turan Aksoy – 4

 

Ukraine

Igor Lukyanchenko

Kuznetsov Daniil

Niko – Mykola Voloshyn

Oleksiy Kustovsky

Olexander Dubovskyi

Valentyn Bezruk

Valeri Momot

Viacheslav Kapreliants

Viacheslav  Kazanevskyi

Viktor Holub

Vitaliy Levitskiy

Vladimir Kazanevsky

 

Uruguay

César Andres Leal Ramirez – 1

Leslie Ricciardi  – 3

Luis Haro Domínguez – 4

Walter “Checho” Cortiñas – 1

 

Uzebekistan

Husan M. Sodiqov

Makhmudjon Eshonkulov

Shavkat Muzaffar

Yulchiboev Muzaffar

 

Venezuela

David Tineo Rangel – 2

Edgar Vargas Avila – 1

Marvin Figueroa – 3

 

vietnam

Huey Nguyenhuu  – 2

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

.

radiosite11chelegi

ایران کارتونتبریز تونشیرین طنز