امروز : دوشنبه, 15 آذر 1400

shahre-hoshmand         

:::

= 1400/09/04 =

شرکت کنندگان پانزدهمين مسابقه بين المللی كارتون HumoDÆVA رومانی / 2021

_________________________________________

شرکت کنندگان

  1. 1. Argentina

Berte

Diego Feld

Fernando Nano Sosa

Gustavo Green

Leandro Tomasetti

Matias Tejeda

Osvaldo Rugani

Santiago Cornejo

Sebastian Borda

Sergio Villalobo

  1. 2. Armenia

Mirtad Gazazian

  1. 3. Australia

POL - Luis Postruzin

  1. 4. Austria

Hule Hanusic

Klaus Pitter

Pascal Kirchmair

  1. 5. Azerbaijan

Seyran Caferli

Soltan Soltanli

  1. 6. Bangladesh

Nasif Ahmed

  1. 7. Belgium

Constantin Sunnerberg

Lejon DeBorger

Luc Descheemaeker

Luc Vernimmen

Patrick Heymans

Stefaan Provijn

Zaza

  1. 8. Bosnia and Herzegovina

Resad Sultanovic

  1. 9. Brazil

Alves Silveira

Arisson Tavares

Francisco Machado

Geraldo Magela

Jose Adnael Silva

Lucas Thiago

Marcos Venicius

Miguel Jr.

Paulo Vilanova

Ray Costa

Ricardo Freitas Donga

Ronaldo Cunha Dias

Silvano Mello

  1. 10. Bulgaria

Alla & Chavdar

Hristo Nedyalkov

Ivailo Tsvetkov

Maya Tcholakova

Miroslav Boshkov

Nelly Sand

Temenuga Djourova

Tsocho Peev

  1. 11. Cameroon

Almo The Best

  1. 12. China

Hai Feng

Hong Xue

Huang Rongin

Huang Qigong

Jin Xiao Xing

Li Jingshan

Li Kuijun

Liang Weichi

Lintao

Liu Qiang

Liu Xilong

Lu Guo Hong

Lujun

Qijingyan

Shen HongLi

Sun Chen

Sun Shenying

Wang Da Peng

Wang Xuewei

Weng Lifeng

Xiaoqiang Hou

Yang Xia

Yu Guangdong

Zhu Zizun

  1. 13. Colombia

Hernan Munoz

Hincapie

Janlops Sandoval

Jorge Gomez

Ramiro Zapata

Raul Fernando Zuleta

  1. 14. Croatia

Borislav Hegedusic

Damir Novak

Mojmir Mihatov

Slobodan Butir

  1. 15. Cuba

Adan Iglesias Toledo

Carlos David Fuentes

Daydier Bernal

Fuentes Carlos David

Izquierdo Brady

Martirena

Michel Moro Gomez

Miguel Morales Madrigal

Zardoyas - Ramiro Zardoya Sanchez

Roberto Castillo

Yoemnis Deltoro

  1. 16. Cyprus

Aristos Cacoutas

Cemal Tunceri

Huseyin Cakmak

  1. 17. Czech Republic

David Evzen

  1. 18. Dominican Republic

Anibal Hernandez Medina

  1. 19. Egypt

Dina Abdelgawad

Maged Nashaat

Wesam Khalil

Yehia Hader

  1. 20. Estonia

Roman Matkiewicz

  1. 21. France

Bernard Bouton

Gerald Peigneux

Heidari Shahrokh

Jean Loic Belom

  1. 22. Germany

Jan Michaelis

Rainer Demattio

Rainer Ehrt

Steffen Jahsnowski

  1. 23. Hungary

Geza Halasz

  1. 24. India

Ali Noushad

  1. B. V. Panduranga

Bibek Sengupta

Jyothish Kumar

Kizhisseri basheer

Kumara Satheesh

Madhu Krishnan Suman

Malatesh Garadimani

Priyak Dutta

Rajeendra Kumar

Sathyaraj B. S.

TVG Menon

Varchaswi Putcha

  1. 25. Indonesia

Agus Harsanta

Agus Widodo

Anon Anindito

Armen Hamonangan

Boedy - Budy Hari Pujiono

Danny Yustiniadi

Darsono

Frederick Atjis

Herman Sriwijaya

Ida Bagus Purbawisesa

Joen - Yunus Erlangga

Makmun Amoeng

Masri

Padri Legowo

Partono

Roikan

Taufiq Wadjdi

Widodo

Yustinus Anang Jatmiko

  1. 26. Iran

Abbas Ahmadi

Abbas Naaseri

Afshin Nazari

Akbar Rouhy

Ali Esmaeilzadeh

Ali Ghanaat

Ali Miraee

Ali Rastroo

Amir Mansour Rahimian

Arash Foroughi

Armoon Vahid

Atiyeh Gharachamloo

Bahram Arjomandnia

Bozorgmehr Hosseinpour

Dokhshid Ghodratipour

Dorsa Behmanesh

Ehsan Cheraghi

Ehsan Ganji

Elham Khoshanjam

Emad Salehi

Esmaeil Babaei

Farid Amirsardari

Farshid Fasihi

Fatemeh Ekrami

Fatemeh Mirbagheri

Hadi Lagziyan

Hamid Ghalijari

Hamid Soufi

Hassan Omidi

Hasti Ilbeigiasli

Heibat Ahmadi

Hosein Akbari Mohammad

Hossein Kazem

Hossein Naghib

Keyvan Varesi

Mahdiyeh Kalantary

Mahnaz Yazdani

Majid Salehi

Mansoure Dehghani

Marzieh Tajizadegan

Marziyeh Khanizadeh

Mehdi Afradi

Mehdi Azizi

Mehdi Fard

Mehr Afarin Rezaei

Mitra Azhdari

Mohammad Raei

Mohammad Reza Haghshenas

Mohammad Taghipour

Mohsen Jafari

Mohsen Zarifian

Mojtaba Heidarpanah

Monireh Ahmadi

Morteza Dehkameh

Movahed Bahar

Nahid Zamani

Naser Nargessi

Neda Tanhaei Moghadam

Nima Shahmiri

Payam Khalili

Reza Hamidi Motlagh

Reza Rahimi

Saeb Ziayi

Saeed Sadeghi

Sahel Khosravi

Sajad Rafeei

Salar Eshratkhah

Saman Ahmadi

Saman Torabi

Shahab Mohsenin

Shahram Shirzadi

Shakila Behmanesh

Shima Asna

Zhaleh Yoosefinezhad

Zohreh Mousarezaee

  1. 27. Iraq

Jabar Qader

Qasim Qapalan

28.

Alexandru Bartfeld

Andy Ceausu

Boris Erenburg

Grigori Katz

Ilya Katz

Sergey Sichenko

Shlomo Cohen

  1. 29. Italy

Daniele Zordan

Fabio Finocchioli

Fabio Magnasciutti

Fritz Tasser

Lele Corvi

Lucio Trojano

Marco D'agostino

Marco DeAngelis

Marco Fusi

Milko Dalla Battista

Paolo Dalponte

  1. 30. Kazakhstan

Galym Boranbayev

Sergey Birkle

  1. 31. Kyrgyzstan

Ruslan Valitov

  1. 32. Lebanon

Anas Lakkis

  1. 33. Macedonia

Jordan Pop - Iliev

Zlatko Krstevski

  1. 34. Mexico

Gabriel Galoma

  1. 35. Mongolia

Qi Ge Qi

  1. 36. Montenegro

Darko Drljevic

  1. 37. Morocco

Ahmed Khabali

Mohamed Sassa

  1. 38. Netherlands

Tjeerd Royaards

  1. 39. Nicaragua

Wilber Chavarria Centeno

  1. 40. Norway

Faditoon

Firuz Kutal

  1. 41. Pakistan

Mohammad Zahoor

  1. 42. Peru

Karry

Walter Toscano

  1. 43. Philippines

MARO - Omar Ramon Nonnato

  1. 44. Poland

Czeslaw Przezak

Dariusz Dabrowski

Emil Idzikowski

Izabela Kowalska Wieczorek

Leonard Grabowski

Maciej Trzepalka

Zygmunt Zaradkiewicz

  1. 45. Portugal

Adao Conde

Paulo Pinto

Pedro Ferreira

Ricardo Ferreira

Santiagu - Antonio Santos

  1. 46. Romania

BOA - Ambrozie Borta

Clear - Radu Cletiu

Constantin Pavel

Cornel Marin Chiorean

Costel Patrascan

Cristian Topan

Gelu Pascal

Horia Crisan - hors-concours

Istvan Fleisz

Liviu Stanila - hors-concours

Marian Avramescu

Marian Lupu

Mihai Boboc

Nicolae Lengher

Sergiu Farcasanu

Simona Constantinescu

VEM - Victor Eugen Mihai

  1. 47. Russia

Alexander Shmidt

Anatoly Radin

Fedor Alekseev

Irina Galchina

Konstantin Chakhirov

Mikhail Chernyshev

Natasha Gornovaya

Nikolay Chernyshev

Omar Godinez

Roman Peshkov

Sergei Belozerov

Sergey Sokolov

Valeri Tarasenko

Vladimir Khakhanov

Vladimir Semerenko

Zhenya Chernyshev

  1. 48. Saudi Arabia

Ameen Alhabarah

  1. 49. Serbia

Aleksandar Petrikanovic

Goran Celicanin

Jovo Skomac

Jugoslav Vlahovic

Milan Bukovac

Mileta Miloradovic

Milorad Rankov

Miroslav Jakovljev

Nikola Ojdanic

Predrag Srbljanin

Sava Babic

Spiro Radulovic

STABOR - Borislav Stankovic

Toso Borkovic

  1. 50. Slovakia

Josef Gruspier

Roman Sika

  1. 51. Spain

Abraham Garcia

Javier Ellapizloco

Juan Benavides Formas

Manuel Arriaga

Manuel Sainz Serrano

Paloma Ibanez

Ricardo Freitas Donga

Ubaldo

  1. 52. Sri Lanka

Chaminda Muthumala

Sobhitha Wimalajeewa

  1. 53. Sudan

Elrayah Ombaddi

Mahedi Elhashimi

  1. 54. Sweden

Midhat Ajanovic

  1. 55. Syria

Hamid Karout

Hasan Ismail

Raed Khalil

Taher Saoud

  1. 56. Thailand

Prawit Mongkolnowrut

  1. 57. Turkey

Ahmet Aykanat

Ali Hakan Alan

Altan Ozeskici

Ayten Kose

Cenk Alparslan

Cingoz

Deniz Ilker Kuruoglu

Engin Selcuk

Erdogan Basol

İbrahim Halil Sayan

Ipek Aydogdu

Kaan Saatci

Mehmet Zeber

Mete Agaoglu

Muammer Kotbas

Muhammet Akyıldız

Mustafa Kucukcesme

Nihat Akburak

Oguz Demir

Oguz Gurel

Orhan Gurcayir

Paylas Kiraz

Salih Kutukcu

Serdar Sonmez

Seyit Saatci

Umit Mufit Dincay

Yalcin Kaya Burak

Yavuz Ozhan Onur

Yuksel Cengiz

  1. 58. UK

Alexei Talimonov

Mark Winter

Simon MacKie

  1. 59. Ukraine

Alexander Dubovsky

Daniil Kuznetsov

Eugene Grigoriev

Konstantin Kazanchev

Leonid Storozhuk

Oleg Gutsol

Oleg Loktyev

Oleksiy Kustovsky

Sergei Semendyaev

Sergey Dudchenko

Sergey Riabokon

Serhii Fedko

Vadim Siminoga

Valentyn Bezruk

Valery Momot

Vyacheslav Kaprelyants

  1. 60. USA

Alberto Jerez

David Hafez

Huey Nguyenhuu

Marvin Figueroa

Phu Nguyen

William Lockett

  1. 61. Uzbekistan

Husan Sodiqov

Makhmudjon Eshonkulov

 

برای دیدن گالری اینجا را کلیک کنید

............................................................

Instagram cartoonmag:CLICK

Facebook cartoonmag:CLICK

Telegram cartoonmag:CLICK

Facebook Abbas Naaseri:CLICK

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

.

radiosite11chelegi

ایران کارتونتبریز تونشیرین طنز