امروز : دوشنبه, 15 آذر 1400

shahre-hoshmand         

91/1/23= = = = فراخوان ششمین جشنواره فرهنگی نفس

 

 

فراخوان ششمین جشنواره فرهنگی نفس

=========================================================

واحد پيوند اعضاي دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني شهيد بهشتي(بيمارستان دکتر مسيح دانشوری) با همکاری جمعيت حمايت از پيوند اعضای ايرانيان، ششمین جشنواره فرهنگي "نفس" را در راستاي ترويج فرهنگ مقدس اهداي عضو از بيماران مرگ مغزي با موضوع "اهداي عضو، اهداي زندگي" برگزار مي نمايد.

اهداف:

- ترويج و بسط فرهنگ اهداي عضو

- نجات جان بيماران نيازمند پيوند اعضا

- ايجاد ارتباط نزديک بين هنر و فرهنگ مقدس اهداي عضو

- مشارکت مردم و هنرمندان در بسط و توسعه فرهنگ اهداي عضو

بخش هاي جشنواره نفس:

مسابقه نقاشي، عکس، پوستر، کاريکاتور، تصویر سازی، جمله کوتاه، شعر، داستان کوتاه، انيميشن، مجسمه سازی

گاه شمار جشنواره:

آخرين مهلت ارسال آثار: 15 اردیبهشت ماه 1391

نمايشگاه و مراسم معرفي آثار برتر و اعطاي جوايز: در نهمین مراسم جشن نفس

شرايط شرکت در بخش های مختلف جشنواره:

1. مسابقه نقاشي: در دو گروه سني زیر 15 سال و بالای 15 سال برگزار مي گردد.

2. بخش عکس،کاريکاتور و تصویر سازی: علاقه مندان مي توانند آثار خود را به صورت عکس يا پرينت رنگي يا به صورت CD با رزولوشن dpi 300 ارسال نمايند.

لازم به ذکر است يک نسخه پرينت A4 مطابق نسخه اصلي در CD، همراه آن الزامي است. آثاري که با نرم افزار هاي کامپيوتري ايجاد شده باشند نيز مورد پذيرش قرار خواهند گرفت.

3. مسابقه جمله کوتاه، شعر و داستان کوتاه: علاقه مندان مي توانند با ارسال آثار خود در قالب جمله کوتاه (حداکثر 100 کلمه)، شعر و داستان کوتاه تايپ شده با فونت نازنين 12 در اين بخش شرکت نمايند. (شما مي توانيد آثار اين بخش را به جاي ارسال پستي توسط پست الکترونيکي خود به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید براي ما ارسال کنيد).

4. مسابقه پوستر: علاقه مندان مي توانند آثار خود را در ابعاد 70*50 سانتي متر به صورت اصل يا پرينت رنگي يا به صورت CD با رزولوشن dpi 300 و CMYK ارسال نمايند.

5. انيميشن: تکنيک در اين بخش آزاد بوده و محدوديتی برای مدت زمان انيميشن وجود ندارد. اثر می بايست در قالب DVD ارائه شده و در صورت تمايل پوستر انيميشن نيز ضميمه شود.

6. مجسمه سازی: علاقه مندان می توانند اثر خود را (تنها 1 اثر) با جنس اختیاری و در ابعاد هر ضلع حداکثر 30 سانتیمتر ارسال نمایند.

نکته: چنانچه اثر منتخب شرایط اجرای بزرگ را اخذ نماید و منجر به عقد قرارداد گردد، حق نظارت اجرا با هنرمند صاحب اثر می باشد.

شرايط عمومي شرکت در ششمین جشنواره فرهنگي "نفس":

- ستاد برگزاري جشنواره مجاز است که آثار انتخاب شده را در امور انتشاراتي و اطلاع رساني مربوط به اهدای عضو استفاده کند.

- کليه شرکت کنندگان لازم است به همراه آثار، مشخصات فردي از جمله نام و نام خانوادگي، نام پدر، شماره شناسنامه، آدرس و شماره تلفن خود را نيز ارسال نمايند. (علاوه بر ارسال مشخصات به صورت جدا گانه، درج نام و شماره تلفن بر روي آثار الزاميست).

- برگزار کنندگان هيچ مسئوليتي در قبال آسيب هاي ناشي از ارسال نامطلوب پست را نمي پذيرند.

- تصميم گيري در موارد و مسايل پيش بيني نشده و تغيير شرايط و مقررات اعلام شده به عهده ستاد برگزاري جشنواره مي باشد.

- آثار ارسال شده به جشنواره، عودت داده نمی شوند و واحد پیوند مختار است در راستای فرهنگ سازی اهدای عضو از آن ها استفاده نماید.

ستاد برگزاري جشنواره از علاقه مندان و هنرمندان دعوت مي نمايد با ارسال آثار خود به آدرس پستي تهران- خيابان  شهید باهنر (نياوران ) - دارآباد - بيمارستان دکتر مسيح دانشوري- بخش پيوند اعضا  صندوق پستي634 - 19575کد پستي 1955841452 جهت شرکت در جشنواره اقدام نمايند.

هم چنين فقط آثار بخش جمله کوتاه ، شعر و داستان کوتاه ميتوانند به جاي ارسال پستي به آدرس الکترونيکي این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید به همراه مشخصات کامل خود ارسال گردند.

جهت اطلاعات بيشتر در ساعات اداري با تلفن هاي 26109966 و 26109419 ( واحد فراهم آوري اعضاي پيوندي دانشگاه علوم پزشکی شهيد بهشتي ) تماس حاصل فرماييد.

جوايز جشنواره در هر بخش حداقل به سه اثر برگزيده بر طبق نظر  داوران بنام كشور در آن رشته تعلق خواهد گرفت.

=========================================================

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

.

radiosite11chelegi

ایران کارتونتبریز تونشیرین طنز