امروز : چهارشنبه, 08 تیر 1401

shahre-hoshmand         

:::

تمدید شد / فراخوان هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنر جوان

_________________________________________

به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، دبیرخانه هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی «هنر جوان» با اعلام این خبر، درباره دلایل تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره توضیح داد: این جشنواره بعد از وقفه‌ای ۵ ساله قرار است برگزار شود و نیازمند زمان مناسب جهت برقراری ارتباط مجدد با گروه مخاطبان هدف خود است.
همچنین اضافه شدن بخش‌های جدید مقاله و پژوهش و تایپوگرافی پوستر شعارهای انقلاب اسلامی به منظور بازخوانی و زنده نگه داشتن معارف و آرمان‌های انقلاب در چهلمین سالگرد پیروزی آن از جمله مواردی است که شورای سیاستگذاری جشنواره را بر آن داشت تا مهلت ارسال آثار را تا ۲۵ دی ماه تمدید کند.
همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی که از قبل طراحی شده بود و مدتی است در حوزه هنری جریان دارد، قرار است در مراکز استان هایی مشخص در تمام شاخه‌های هنری اعلام شده در فراخوان جشنواره با حضور اساتید صاحب نام به صورت جدی و حرفه‌ای ادامه یابد.
آخرین مهلت ارسال اثر به این جشنواره پیش از این ۲۸ آذر ماه اعلام شده بود. اما بنا به تصمیم اتخاذ شده، علاقه مندان می توانند تا پایان ۲۵ دی ماه جاری، آثار خود را در ۶ رشته طراحی، پوستر، کارتون، کاریکاتور، تصویرسازی و عکس و ۲ بخش جدید مقاله و پژوهش و تایپوگرافی پوستر شعارهای انقلاب به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
متن فراخوان، اطلاعات و جزئیات بیشتر جشنواره در سایت www.artfest.ir قرار داده شده است.
هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرجوان به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و با همکاری مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری برگزار می‌شود.

 

جهت مشاهده فراخوان اینجا را کلیک کنید

 

منبع

 .............................................................

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

.

radiosite11chelegi

ایران کارتونتبریز تونشیرین طنز