امروز : یکشنبه, 14 آذر 1400

shahre-hoshmand         

91/1/15= = = = لیست شرکت کنندگان پنجمین مسابقه بین المللی لبخند گربه-آذربایجان تا 11 فروردین

 

 

لیست شرکت کنندگان پنجمین مسابقه بین المللی لبخند گربه-آذربایجان تا 11 فروردین

==========================================================

The List of Participants
The 5th International 
"Smiling Cat" Cartoon Web Contest-2012

Azerbaijan

Tural Hasanli

Argentina

Martin Alejandro

FalloccaLeonardo

Massimino

Australia

Jason Chatfield

Louis PoL

Albania

Medi Belortaja

Algerie

lahcenne benhariza

Brazil

Clayton Rabelo

Márcio Marchini

Silvano Mello

Waldison Alves Moreira

Nilo Trovo

Antonio Lima

Jeremias Castro

Casso

Antoni Maritns

Bosnia and Herzegovina

Nadarevic Senad

Sljivo Husein

Colombia

Guaicoo

Luis Eduardo Leon

Croatia

Trgovcevic

Czech Republic

Jiri Srna

Kundera Pavel

Roman Kubec

Kundera Pavel

Roman Kubec

Belgium

Sunnerberg Constantin

Bulgaria

Anatoliy Stankulov

Ivailo Tsvetkov

Dilyan Dochev-DiL

Valentin Georgiev

Nikolai Arnaudov

Nikolay Tchobanov

Tsoco Peev

Egypt

Effat Mohamed

Wesam khalil

Tamer Youssef

Miska  Salih

Safaa Abd

England

Nicola Jennings

Stephen Mumberson

Germany

Pavel Taussig

Mexico

Arturo Rosas

Myanmar

Ngai OO

Montenegro

Darko Drljevic

Kosova

Mentor Berisha

Indonesia

Budi Har Pujiono

Jitet Koestana

Darsono

Abdul Syukur

Yunus Erlangga

Yustinus Anang Jatmiko

Agus Eko Santoso

Armen Hamonangan

Fajar Nursyamsuiati

Macedonia

Jordan Pop Iliev

Greece

Demetrios Coutarelli

Grigoris Georgiou

Serafim Bakoulis

Iran

Farhad Rahim Gharamaleki

Hesam Fetrati

Mohammad Akbari

Mehdi Afradi

Mohamadreza Sadeghpoor

Alireza Pakdel

Pooya Abdolee

Ali Divandari

Mostafas Hosseinnia

Jalal Pirmarzabad

Philippine

Glenn Mark Galiza

China

Guibao Gai Hao

Yanpeng Hong  Xue

li hai jun

Shangjun Sun Shen

Ying  Wang Yinxiang

Zhao Yunsheng Hi

Jia Rui jun

Li Hai Jun

Liang Junqi

Jing shan

Zhong Li

Jing shan Li

Vang Da Peng

Jing Shan

Fan Jun

Li Xiaoyang

Ukraine

Gennadiy Nazarov

Valera Momot

Michael Mayevsky

Sergii Fedko

Momot Valery

Michael Mayevsky

Alexander Dubovsky

Poland

Jerzy Stepniak

Henryk Cebula

Tadeusz KROTOS

Norbert Klocek

Tomasz Wiater

Czesław Przęzak

Margaret Tabaka

Slovakia

Ľubomír Kotrha

Pavlik Vladimir

Serbia

Goran Novakov

Mileta Miloradovic

Aleksandar Blatnik

Sava Babic

Milenko Kosanovic

Toso Borkovic

Predrag Srbljanin

Sasa Dimirijevic

Turkey

Murat Makara

Yüksel Cengiz

Mehmet Ali Kaptı

Halit Kurtulmuş

Hakan ARSLAN

Mehmet Ali Kaptı

Ferhat demirbaş

Halit Kurtulmus ''Aytoslu''

Hakan ARSLAN

Mehmet Boğatekin

Mehmet Zeber

Askin Ayracioglu

Hulya Ersahin

Ferhat Demirbas

Emrah Arikan

Ahmet Öztürklevent

Ferhat Demirbas

Atilla Atala

Thailand

Tawan Chuntra

Kosova

Nekra

Kyrgyzstan
Ruslan Valitov

Russia

Sergei Tunin

Stanislav Ashmarin

Cartoon club "Cranberry"(children)

Andrey Klimov

Sergey Elkin

Andrey Klimov

Vladimir Khakhanov

Ivan Anchoukov

Leonid Melnik

Mongolia

Tsogtbayar Samandari

Romania

Alin Cantemir

Doru Axinte

Florentin Gurau

Gheorghe Mate

Mihai Ignat

Italy

Flavio Maracchia

India

Tvg Menon

Y.Uttam Kumar                   
Mahesh Dubey

France

René BOUSCHET

Finland

Heino Partanen

USA

Phu Nguyen

Lebanon

Anas El Lakkis

Uzbekistan

Makhmudjon Eshonkulov

Nikolay Sviridenko

Uruguay

Pablo Lópe

برای دیدن شرایط جشنواره اینجا را کلیک کنید.

برای دیدن لیست داوران جشنواره اینجا را کلیک کنید.

==========================================================

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

.

radiosite11chelegi

ایران کارتونتبریز تونشیرین طنز