امروز : دوشنبه, 22 مهر 1398
    ads    das    dsad    

91/4/14= = = = مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان نخستین جشنواره بین‌المللی کاریکاتور «سقوط وال‌استریت» دوشنبه ۱۹ تیرماه برگزار می‌شود

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان نخستین جشنواره بین‌المللی کاریکاتور «سقوط وال‌استریت» دوشنبه ۱۹ تیرماه برگزار می‌شود ====================================================

به گزارش خبرگزاری فارس‌، مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان نخستین جشنواره بین‌المللی کاریکاتور «سقوط وال‌استریت» روز دوشنبه 19 تیرماه سال جاری از ساعت 17 تا 19 در سالن بصیرت مجموعه فرهنگی 13 آبان واقع در خیابان طالقانی،‌نبش خیابان مفتح شمالی،‌ برگزار می‌شود.

از میان آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره،  99 اثر به بخش مسابقه راه یافت که هیئت داوران این جشنواره آثار 10 هنرمند را به عنوان برگزیده انتخاب کردند.

«محمدحسین نیرومند»،‌«جواد علیزاده»، «مازیار بیژنی» و «علیرضا ذاکری» داوران ایرانی این جشنواره بودند که به همراه آرای اینترنتی داوران خارجی شامل «جولیان بناپای»  از رومانی، «موسی گوموس» از ترکیه و «مارسین بووندانویچ»  از لهستان 10 اثر برگزیده را انتخاب کردند.

برگزیدگان این جشنواره در مراسم اختتامیه معرفی شده و جوایزی به شرح زیر به آن‌ها اهدا خواهد شد:

نفر اول:  5000 یورو + لوح تقدیر و تندیس جشنواره

نفر دوم:  4000 یورو + لوح تقدیر و تندیس جشنواره

نفر سوم:  3000 یورو + لوح تقدیر و تندیس جشنواره

هفت جایزه 500 یورویی به همراه لوح تقدیر و تندیس جشنواره

لوح تقدیر برای 70 هنرمند فینالیست مسابقه

جایزه ویژه 500 یورویی برای منتخب نظرسنجی اینترنتی از نگاه مخاطبان.

همچنین کاتالوگ آثار این جشنواره در مراسم اختتامیه به برگزیدگان و راه یافتگان اهدا خواهد شد و در حاشیه این مراسم نیز نمایشگاهی از آثار برتر این جشنواره در مجموعه فرهنگی 13 آبان برپا خواهد شد.

====================================================

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

.

radiosite

11chelegi