امروز : پنج شنبه, 25 مهر 1398
    ads    das    dsad    
:::

اسامی شرکت کنندگان و منتخبان نمایشگاه هجدهمین مسابقه بین المللی کارتون و کاریکاتور "استقلال" اکراین/2019

_________________________________________

یک ستاره کنار اسم منتخب نمایشگاه در بخش کارتون و دو ستاره در بخش کاریکاتور می باشد

Argentina
Daniel Eduardo Varela

Venezuela
Ivan Lira *

Belorussia
GUTSOL Oleg **
Kuprik Oleg

Belgium
Heiman Patrick

Bulgaria
Tsvetkov Ivaylo *
Chobanov Nikolay

Bosnia and Herzegovina
Reshad Sultanovich

Brazil
Joao Bosco
Ronaldo cunha diaz
José Augusto Camargo

Germany
Ardi beld

Egypt
Dina Abdelgavad Shosh

......
Hammer Efim
Sergey Sychenko

India
Anapoa
Venugopal Galiseta
Kagithakar Etiraaji
Paresh Vallabbhai Tank

Iran
Amir Muftun
Zhaleh Yosefinezhad
Zahra Fatemi Komi
Iman nemati *
Mastane Fatemi
Navid Talebi
Rahim Bagal Asgari Bagmiseh
Rahman Dadgostar
Reza Nikha Matin
Said Shams
Salar Eshrathach
Sohrab Hairy
Faramaz Keshtkar
Hamid Zarya
Shahram Shirzadi
Shahram Yahubi Maid
Elnaz Titszhang
Esmail Babai

Italy
Alfio Leotta
Athos Karagi
Daniel Zordan
Mario Russo
Nicola Bucci
Ciro D'Oriano

Kazakhstan
Aidarbek Gazizov

China
Bing ling
Wang Yingxiang
Wei li
Jinyang Qi **
Zhang Penfei
Kai wei dong
Lee jung
Liu Sihua
Liu Qiang
Sun chen
Jilian wu
Shen Hong Lee
Yang Xiaobo
Yang Li Zen *

Colombia
Gisele Escandon Silva
Cezar Ibarra Zuniga

Cuba
Ramiro Zardoia Sanchez

Mexico
Antonio Garci

Norway
Kava Ahmed
Firuz Kutal

Peru
Walter Toscano *
Marco ramos

Poland
Henrik Tsebula
Magda Zmiyovska
Pischako Zbigniew **
Slawomir Makal *

Portugal
Antonio Santos *


Russia
Anchukov Ivan **
Galchina Irina *
Druzhinin Valentin * + **
Zlatkovsky Michael **
Alexander Klishchenko **
Kotin Edward
Merkuryev Evgeny
Semerenko Vladimir **
Skopintsev Victor
Soldatov Vladimir
Khakhanov Vladimir
Chernyshev Mikhail
Chernyshev Nikolay **
Chesnokov Andrey
Schmidt Alexander **

USA
David Hafez

Macedonia
Jordan Pop Iliev
Keti Radevska

Serbia
Goran Tselikanen
Mileta Miloradovich
Miroslav Yakovlev
Severin Shikan
Snezhana Marco Musinov


Syria
Raed Khalil *


Turkey
Aytan Kyus
Murat Ozgen
Musa Keklik
Saachi Seyit
Halit Kurtulmush *
Yuksel Cengiz

Uzbekistan
Sviridenko Nikolay *
Eshonkulov Mahmudzhon **

Ukraine
Sergey Velmozhko **
Galiakbarov Yuri *
Golub Victor **
Dubovsky Alexander **
Kostenko Alexander **
Kuznetsov Daniel **
Levitsky Vitaly
Levkovsky Nikolay
Majorenko George **
Momot Valery
Romanenko Igor * + **
Samoylov Evgeny *
Sidorenko Alexander **
Shevchenko Vadim *
Fedko Sergey **

Czech
Jiri Srna

Estonia
Esther Louringson

 .............................................................

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

.

radiosite

11chelegi